Samsun’daki Tüm İlköğretim Okulları

0
4.399 views
 • 100.YI İLKÖĞRETİM OKULU

100.yı İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 100.yı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 100.yı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 100.yı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 100.yı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 100.YI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Gazi Osman Paşa Mah. Eskipazar Sok. No:14
Telefon Numarası: 3622380291
Faks Numarası: 3622388803

 • 19 MAYIS İŞİTME ENGELLİLER İLKÖĞRETİM OKULU

19 Mayıs İşitme Engelliler İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 19 Mayıs İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 19 Mayıs İşitme Engelliler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 19 Mayıs İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 19 Mayıs İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 19 MAYIS İŞİTME ENGELLİLER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Kadifekale Mah. 30 Ağustos Cad. No:1
Telefon Numarası: 3624460201
Faks Numarası: 3624460147
 • 19 MAYIS ÜNİV. TIP FAK. HAS. İLKÖĞRETİM OKULU

19 Mayıs Üniv. Tıp Fak. Has. İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 19 Mayıs Üniv. Tıp Fak. Has. İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 19 Mayıs Üniv. Tıp Fak. Has. İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 19 Mayıs Üniv. Tıp Fak. Has. İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 19 Mayıs Üniv. Tıp Fak. Has. İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 19 MAYIS ÜNİV. TIP FAK. HAS. İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ilköğretim Okulu 4. Kat Kurupelit Samsun
Telefon Numarası: 3623121919
 • 23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU

23 Nisan İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 23 Nisan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 23 Nisan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 23 Nisan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 23 Nisan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 23 NİSAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Kale Mah. istiklal Cad. No:45
Telefon Numarası: 3624312525
Faks Numarası: 3624329896
 • 30 AĞUSTOS İLKÖĞRETİM OKULU

30 Ağustos İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 30 Ağustos İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 30 AĞUSTOS İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Selahiye Mah. Eski Postane Sok. No:40
Telefon Numarası: 3624312279
Faks Numarası: 3624355031
 • 50. YIL İLKÖĞRETİM OKULU

50. Yıl İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 50. Yıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 50. Yıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 50. Yıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 50. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 50. YIL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Fevzi Çakmak Mah. Gazi Ethem Paşa Bulvarı No: 10
Telefon Numarası: 3622335915
Faks Numarası: 3622313250
 • 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU

75. Yıl İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75. Yıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75. Yıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75. Yıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 75. Yıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: KAVACIK MAHALLESİ iLKADIM/SAMSUN
Telefon Numarası: 3622778045
 • ABDULLAHPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

Abdullahpaşa İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Abdullahpaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Abdullahpaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Abdullahpaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Abdullahpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ABDULLAHPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Pazar Mah.Mukayitzade Sok. No: 32
Telefon Numarası: 3624359085
Faks Numarası: 362435636
 • ADNAN KAHVECİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adnan Kahveci İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Adnan Kahveci İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Adnan Kahveci İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Adnan Kahveci İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Adnan Kahveci İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ADNAN KAHVECİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yeşildere Mah. Altınyayla Sok.
Telefon Numarası: 3624385366
Faks Numarası: 3624383308
 • AHULU İLKÖĞRETİM OKULU

Ahulu İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahulu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahulu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahulu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ahulu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: AHULU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Ahulu Mahallesi Yeşilkent -Samsun
Telefon Numarası: 3624878217
 • AKALAN KADIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

Akalan Kadıköy İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akalan Kadıköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akalan Kadıköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akalan Kadıköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akalan Kadıköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: AKALAN KADIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Akalan Köyü Kadıköy Mah.
Telefon Numarası: 3624638230
Faks Numarası: 3624638230
 • ALANLI İLKÖĞRETİM OKULU

Alanlı İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alanlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alanlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alanlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Alanlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ALANLI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Alanlı Mah. Atakent
Telefon Numarası: 3624878082
 • ALİBEYLİ İLKÖĞRETİM OKULU

Alibeyli İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alibeyli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alibeyli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alibeyli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Alibeyli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ALİBEYLİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Alibeyli Köyü
Telefon Numarası: 3622860326
 • ALPARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU

Alparslan İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alparslan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alparslan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alparslan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Alparslan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ALPARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BAHÇELİ EVLER MAH. DR. HASAN FEHMİ SOK. NO:27 SAMSUN
Telefon Numarası: 3622311042
Faks Numarası: 3622307524
 • ALTINKUM İLKÖĞRETİM OKULU

Altınkum İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Altınkum İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Altınkum İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Altınkum İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Altınkum İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ALTINKUM İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çakırlar Yalı Mah. Altınkum Samsun
Telefon Numarası: 3624576231
 • ANBARPINAR İLKÖĞRETİM OKULU

Anbarpınar İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anbarpınar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anbarpınar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anbarpınar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anbarpınar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ANBARPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Düzardıç Köyü Anbarpınar Mah.
Telefon Numarası: 3622816666
 • ARIBURNU İLKÖĞRETİM OKULU

Arıburnu İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Arıburnu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Arıburnu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Arıburnu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Arıburnu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ARIBURNU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ ALTINYUNUS SOKAK NO:14
Telefon Numarası: 3622300392
Faks Numarası: 3622300381
 • ASLANDAMI İLKÖĞRETİM OKULU

Aslandamı İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aslandamı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aslandamı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aslandamı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aslandamı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ASLANDAMI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Aslandamı Köyü
Telefon Numarası: 3625280010
 • ATAKENT İLKÖĞRETİM OKULU

Atakent İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atakent İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atakent İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atakent İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atakent İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ATAKENT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: TV SAPAĞI ATAKENT ATAKENT
Telefon Numarası: 3624375488
Faks Numarası: 3624380182
 • ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

Atatürk İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Istasyon Mah. Cumhuriyet Cad. No:161
Telefon Numarası: 3622331144
Faks Numarası: 3622307424
 • BADIRLI İLKÖĞRETİM OKULU

Badırlı İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Badırlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Badırlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Badırlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Badırlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BADIRLI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Ataköy Mahalesi -Samsun
Telefon Numarası: 3622778249
 • BALAÇ İLKÖĞRETİM OKULU

Balaç İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Balaç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Balaç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Balaç İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Balaç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BALAÇ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Balaç mahallesi Atakum/ Samsun
Telefon Numarası: 3624372585
Faks Numarası: 3624372585
 • BARUTHANE İLKÖĞRETİM OKULU

Baruthane İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Baruthane İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Baruthane İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Baruthane İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Baruthane İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BARUTHANE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Baruthane Mah. Anadolu Cad. No:26
Telefon Numarası: 3624450061
 • BAŞALAN CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Başalan Cumhuriyet İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Başalan Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Başalan Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Başalan Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Başalan Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BAŞALAN CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Başalan Köyü
Telefon Numarası: 3622816057
 • BAŞALAN İLKÖĞRETİM OKULU

Başalan İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Başalan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Başalan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Başalan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Başalan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BAŞALAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Başalan Köyü
Telefon Numarası: 3622816455
 • BAŞKONAK İLKÖĞRETİM OKULU

Başkonak İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Başkonak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Başkonak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Başkonak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Başkonak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BAŞKONAK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Başkonak Köyü
Telefon Numarası: 3622957088
Faks Numarası: 3622957088
E-mail Adresi:
 • BAYINDIR İLKÖĞRETİM OKULU

Bayındır İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bayındır İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bayındır İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bayındır İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bayındır İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BAYINDIR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Cumhuriyet Mah. Azerbeycan Cad. Armoni Sok. No:8
Telefon Numarası: 3624384939
Faks Numarası: 3624384939
 • BELEDİYE İLKÖĞRETİM OKULU

Belediye İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Belediye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Belediye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Belediye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Belediye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BELEDİYE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yenidoğan Mah. Gündoğdu Sok. No:2
Telefon Numarası: 3622303288
Faks Numarası: 3622305128
 • BOZKURT İLKÖĞRETİM OKULU

Bozkurt İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bozkurt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bozkurt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bozkurt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bozkurt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BOZKURT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Pazar Mah. Bozkurt Sok. No:6
Telefon Numarası: 3624310011
Faks Numarası: 3624628935
 • BÜYÜK KOLPINAR İLKÖĞRETİM OKULU

Büyük Kolpınar İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyük Kolpınar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyük Kolpınar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyük Kolpınar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyük Kolpınar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: BÜYÜK KOLPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Büyük Kolpınar Mah. Akçakale Sok. No:169
Telefon Numarası: 3624387233
 • ÇAKIRLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Çakırlar İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çakırlar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çakırlar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çakırlar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çakırlar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇAKIRLAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çakırlar Mah. Altınkum
Telefon Numarası: 3624575270
 • ÇAMALAN İLKÖĞRETİM OKULU

Çamalan İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çamalan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çamalan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çamalan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çamalan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇAMALAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ÇAMALAN KÖYÜ
Telefon Numarası: 3622590199
 • ÇAMALAN TAHTACILAR İLKÖĞRETİM OKULU

Çamalan Tahtacılar İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çamalan Tahtacılar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çamalan Tahtacılar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çamalan Tahtacılar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çamalan Tahtacılar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇAMALAN TAHTACILAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çamalan Köyü Tahtacılar Mah.-Samsun
Telefon Numarası: 3622590199
 • ÇAMLIYAZI İLKÖĞRETİM OKULU

Çamlıyazı İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çamlıyazı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çamlıyazı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çamlıyazı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çamlıyazı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇAMLIYAZI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çamlıyazı Köyü-Merkez
 • ÇATALARMUT İLKÖĞRETİM OKULU

Çatalarmut İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çatalarmut İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çatalarmut İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çatalarmut İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çatalarmut İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇATALARMUT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çatalarmut Mah. Ardahan Sok. No:33
Telefon Numarası: 3624318598
Faks Numarası: 3624324064
 • ÇATALÇAM İLKÖĞRETİM OKULU

Çatalçam İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çatalçam İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çatalçam İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çatalçam İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çatalçam İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇATALÇAM İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çatalçam Beldesi
Telefon Numarası: 3624672895
Faks Numarası: 3624672895
 • ÇATKAYA İLKÖĞRETİM OKULU

Çatkaya İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çatkaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çatkaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çatkaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çatkaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇATKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çatkaya Köyü
Telefon Numarası: 3624550366
 • ÇİVRİL İLKÖĞRETİM OKULU

Çivril İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çivril İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çivril İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çivril İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çivril İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇİVRİL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çivril Köyü-Samsun
Telefon Numarası: 3624550206
 • ÇOBANLI İLKÖĞRETİM OKULU

Çobanlı İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çobanlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çobanlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çobanlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çobanlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇOBANLI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çobanlı mahallesi Atakum-Samsun
Telefon Numarası: 3624376731
 • ÇOBANÖZÜ İLKÖĞRETİM OKULU

Çobanözü İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çobanözü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çobanözü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çobanözü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çobanözü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇOBANÖZÜ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çobanözü mahallesi Atakum/ samsun
Telefon Numarası: 5358521353
 • ÇORAK İLKÖĞRETİM OKULU

Çorak İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çorak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çorak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çorak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çorak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: ÇORAK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Çorak mahallesi – samsun
Telefon Numarası: 3622778365
 • DEMİRCİ İLKÖĞRETİM OKULU

Demirci İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Demirci İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Demirci İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Demirci İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Demirci İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: DEMİRCİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Demirci Köyü
Telefon Numarası: 3622778280
 • DENİZEVLERİ İLKÖĞRETİM OKULU

Denizevleri İlköğretim OkuluSamsun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Denizevleri İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Denizevleri İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Denizevleri İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Denizevleri İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / MERKEZ
Adı: DENİZEVLERİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Esenevler Mah. Arafat Sok. No:13
Telefon Numarası: 3624370236
Faks Numarası: 3624370113
 • DEREBAHÇE İLKÖĞRETİM OKULU
 • DERECİK İLKÖĞRETİM OKULU
 • DERELER İLKÖĞRETİM OKULU
 • DEVGERİŞ İLKÖĞRETİM OKULU
 • DEVLET HASTANESİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • DOĞUM VE ÇOCUK BAKIMEVİ HASTANESİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • DÜVECİK İLKÖĞRETİM OKULU
 • DÜZARDIÇ İLKÖĞRETİM OKULU
 • DÜZARDIÇ YUKARI MAHALLE İLKÖĞRETİM OKULU
 • DÜZÖREN İLKÖĞRETİM OKULU
 • ELMAÇUKURU İLKÖĞRETİM OKULU
 • EMRULLAH EFENDİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • FATİH İLKÖĞRETİM OKULU
 • FAZILKADI İLKÖĞRETİM OKULU
 • FINDICAK İLKÖĞRETİM OKULU
 • GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • GAZİ PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
 • GAZİKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÖDEKLİ BOZARMUT İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÖDEKLİ HACIKÖSE İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÖDEKLİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÖDEKLİ TAŞKESİK İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÖKÇEPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÖLALAN İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÜLSÜM SAMİ KEFELİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÜNEY İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÜRGENYATAK İLKÖĞRETİM OKULU
 • GÜRGENYATAK YERLİCE İLKÖĞRETİM OKULU
 • HACIİSMAİL İLKÖĞRETİM OKULU
 • HACINAİPLİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • HASKÖY CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
 • IKİYÜZ EVLER İLKÖĞRETİM OKULU
 • IMAMLAR AHLATLI İLKÖĞRETİM OKULU
 • IMAMLAR İLKÖĞRETİM OKULU
 • INCESU İLKÖĞRETİM OKULU
 • INÖNÜ İLKÖĞRETİM OKULU
 • ISTASYON İLKÖĞRETİM OKULU
 • ISTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU
 • KALKANCI İLKÖĞRETİM OKULU
 • KAMALI İLKÖĞRETİM OKULU
 • KAPAKLI İLKÖĞRETİM OKULU
 • KARADENİZ İLKÖĞRETİM OKULU
 • KARAKAVUK İLKÖĞRETİM OKULU
 • KARAOYUMCA İLKÖĞRETİM OKULU
 • KAZIM ORBAY İLKÖĞRETİM OKULU
 • KAZIM ÖZDEMİR İLKÖĞRETİM OKULU
 • KAZIMPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
 • KILIÇARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU
 • KIŞLA-YAŞARDOĞU İLKÖĞRETİM OKULU
 • KIZILIRMAK ORTOPEDİK ENGELLİLER İLKÖĞRETİM OKULU
 • KOCATEPE İLKÖĞRETİM OKULU
 • KÖSELLİ İLKÖĞRETİM OKULU
 • KUBİLAY İLKÖĞRETİM OKULU
 • KURUGÖKÇE İLKÖĞRETİM OKULU
 • KURUPELİT İLKÖĞRETİM OKULU
 • LLKADIM İLKÖĞRETİM OKULU
 • LLYASKÖY TÜRK-LŞ İLKÖĞRETİM OKULU
 • MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU
 • MEHMETÇİK İLKÖĞRETİM OKULU
 • MEYVALI İLKÖĞRETİM OKULU
 • MİLLİ EĞİTİM VAKFI İLKÖĞRETİM OKULU
 • MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU
 • MURATLI İLKÖĞRETİM OKULU
 • MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU
 • MUZAFFER BARIŞYURT İLKÖĞRETİM OKULU
 • NECATİBEY İLKÖĞRETİM OKULU
 • ORHAN GENCEBAY İLKÖĞRETİM OKULU
 • ÖZÖREN ŞEHİT METİN ARSLANTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
 • POLİS ABLA İLKÖĞRETİM OKULU
 • SAKARYA İLKÖĞRETİM OKULU
 • SARAYKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
 • SARIBIYIK İLKÖĞRETİM OKULU
 • SARIIŞIK İLKÖĞRETİM OKULU
 • SARITAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
 • SEYFİ DEMİRSOY İLKÖĞRETİM OKULU
 • SUBAŞI İLKÖĞRETİM OKULU
 • ŞEHİT CENGİZ TOPEL İLKÖĞRETİM OKULU
 • ŞEHİT ONBAŞI YÜCEL ÜNSAL İLKÖĞRETİM OKULU
 • TAFLAN ÇAMURGÖLÜ İLKÖĞRETİM OKULU
 • TAFLAN İLKÖĞRETİM OKULU
 • TAFLAN YALI İLKÖĞRETİM OKULU
 • TEKKİRAZ İLKÖĞRETİM OKULU
 • TEKNEPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
 • TİCARET VE SANAYİ ODASI İLKÖĞRETİM OKULU
 • TOPTEPE CANİK İLKÖĞRETİM OKULU
 • TOYBELEN İLKÖĞRETİM OKULU
 • TUZAKLI MAHALLE İLKÖĞRETİM OKULU
 • ULUÇAYIR GECEHAN İLKÖĞRETİM OKULU
 • ULUÇAYIR GÖBÜTLER İLKÖĞRETİM OKULU
 • ULUÇAYIR İLKÖĞRETİM OKULU
 • ULUÇAYIR KÖROĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
 • UZGUR İLKÖĞRETİM OKULU
 • YAVUZ SELİM YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
 • YAYLA ÇUBUK İLKÖĞRETİM OKULU
 • YAYLA İLKÖĞRETİM OKULU
 • YEŞİLPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
 • YEŞİLTEPE İLKÖĞRETİM OKULU
 • YUKARIAKSU İLKÖĞRETİM OKULU
 • YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU
 • ZAFER İLKÖĞRETİM OKULU VE IŞ OKULU

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.