Samsun Yafeya Otel

0
660 views

Samsun Yafeya Otel ; Giriş katında 60 kişi kapasiteli olup açık büfe zengin kahvaltı çeşitleri ile sabah 07.00-10.00 arası kahvaltı hizmeti vermektedir. Restoranımızda klasik menü dışında her an taze hazırlanan Karadeniz spesiyaliteleri bulunmaktadır.

Salon Roof:
300 kişilik her türlü toplantı, düğün, nişan ve özel günleriniz için olan salonumuz bölünerek 80 veya 200 kişilik hizmetler de verebilmektedir.

Salon Lobby:
60 kişilik olan salonumuz toplantı, seminer, pazarlama toplantılarınız için ideal olup tepegöz, sine vizyon, projeksiyon tertibatlı, sınırsız internet bağlantılıdır.

Business Office, lobby katında ihtiyaçlarınız için hazırlanmış olup, internet, faks, fotokopi olanağı bulunmaktadır.

Lobby katında, maç yayınları, bilardo, Amerikan bar, berber ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz sakin oturma mahallerimiz bulunmaktadır.

Cafe Yafeya, giriş katında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, dost ve misafirlerinize ikramda bulunabileceğiniz, televizyon seyretme imkânı ile günlük gazetelerinizi okuyabileceğiniz cafe hizmetini sunmaktadır.

Bütün konuklarımızın ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede açık otopark, çamaşırhane ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Otel Adı  Samsun Yafeya Otel
Telefon  (0362) 435 11 31
Faks  (0362) 435 11 35
Adres
 Cumhuriyet Meydanı No:4
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.yafeyaotel.com/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.