Samsun Temsan Kuru Temizleme

0
1.563 views

Samsun Temsan Kuru Temizleme

1974 yılında Samsun’da bir kuru temizleme dükkanı ile işe başlayan Temsan®, yüksek standartta hizmetlerini 2009 yılı itibari ile 10 modern işletme ile devam ettirmektedir.

35 yıllık saygın bir geçmişe sahip olmanın en önemli etkeni Temsan® normları içerisinde birinci sırada yer alan kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına götürme bilincidir.

Temsan® en kaliteli hizmeti üretebilmek için, en kaliteli ve en son teknoloji ekipmanlar ile dünyaca bilinen uluslar arası kullanıma sahip, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanır.

Temsan® makine ekipman konusunda dünyaca ünlü BÖWE kuru temizleme makineleri, PONY marka ütüleme ekipmanları, CONTINENTAL marka yıkama ve kurutma grupları ve ARTMECC marka ambalajlama ve konveyör askılık sistemlerini kullanmaktadır.

Kimyasal konusunda ise Temsan®‘ın tercihi sektörün en büyük üreticileri olan Alman DOW, BÜFA ve Henkel Ecolab markalarıdır.

Temsan® personel seçim ve alımında da toplam kalite kriterini göz önünde tutarak, aldığı personeli sırf bu amaç için kurulu bulunan eğitim bandından geçirir. Eğitim bandından geçmeyen, yada eğitimler sonrasında yapılan mülakatta başarılı olmayan personel hiçbir şekilde Temsan®  tesislerinde görev alamaz.

Temsan® bünyesinde; tekstil, kuru temizleme, yıkama, leke, kimyasal, makine,Toplam Kalite Yönetimi gibi konularda eğitimler süreklidir. Tüm personel için en önemli konu olan sürekli gelişme hiçbir zaman sonu olmayan ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmadaki aracımızdır.

Temsan® ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmak için şimdide online siparişi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İşletme Adı  Samsun Temsan Kuru Temizleme
Telefon  (0362) 233 32 74
Faks  (0362) 231 50 36
Adres
  İstasyon Mah. Abdülhakhamit Cad. No:34/b
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Merkez
Web Adres
 http://www.temsankurutemizleme.com

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.