Samsun Set Düğün Salonu

1
1.748 views

Samsun Set Düğün Salonu 500 kişiliktir. Havalandırma sistemi, Klima sistemi, otomatik Jeneratör sistemine sahip olup, GÜVENLİ HİZMET ÖNCELİĞİMİZDİR.

DÜĞÜN, NİŞAN, KINA, YEMEK ORGANİZASYONU, HER TÜRLÜ TOPLANTI VE DAVETLERE AÇIK BİR SALONDUR. Mutluluğunuza ilk adımı birlikte atalım.

Mükemmel organizasyonu, kaliteli servisiyle süsleyen, eğlenceyi zirvede tutup unutulmaz anlar yaşatan huzurlu bir mekan yarattık.

Şimdi bütün bunları birlikte yaşayalım. Sizin unutulmazlarınızı, biz yaşatalım. BİZ BUNA GÖNÜLLÜYÜZ. BİZ BUNA İDDALIYIZ. GELİN YAŞAYALIM. GELİN YAŞATALIM….

Salonumuza ilk geldiğinizde, genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler verilmektir.

Düğün Anı Çalışma: En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Konser, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir.

Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur.

Ayrıca salonumuzda, HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile memnuniyet anlayışı içindeyiz. Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarf etmektedirler.

İşletme Adı  Samsun Set Düğün Salonu
Telefon  (0362) 435 68 42
Faks  (0362) 431 52 78
Adres  Gazi Polis Merkezi Yanı Fuar İçi
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.setdugunsalonu.com/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.