Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu

09 Temmuz 2015 Perşembe, 23:03

Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu öğrencilerin kendilerini evlerindeki huzuru hissederek yaşayabilecekleri çağdaş, güvenilir, konforlu ve ekonomik bir yurt olarak gözümüze çarpıyor.

Samsun Merkez Kız Öğrenci Yurdu ‘nda odalar bir kişilikten sekiz kişiliğe kadar farklı seçenekler halinde sizlere sunulmaktadır. Samsun’da en iyi kız yurdu olmayı kendine hedef belirleyip bunun için her türlü çalışmayı yapan Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu öğrencilere evlerindeki rahatlığı sunuyor.

Tüm sınavlara yönelik uzman öğretmen destekli kamp programlarıyla diğer yurtlardan sıyrılan Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu sizi evinizin sıcaklığında güzel bir ders çalışma ortamıyla da destekliyor. KPSS destekli tek yurt olma özelliğiyle sizi bir adım öne çıkarıyor.

Tüm bunların yanısıra ücretsiz servis imkanlarıyla ulaşım sorununuzu da çözen Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu açılışa özel 250 TL’den başlayan fiyatlarıyla cebinizi de düşünüyor.

Samsun’ un en iyi kız yurdu Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu Samsun’daki huzulu yuvanız olacak.. Yurdun adres ve telefon bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, yetkili kişilerle görüşebilirsiniz.

samsun-merkez-kiz-ogrenci-pansiyonu-1

samsun-merkez-kiz-ogrenci-pansiyonu-2

samsun-merkez-kiz-ogrenci-pansiyonu-3

samsun-merkez-kiz-ogrenci-pansiyonu-4

samsun-merkez-kiz-ogrenci-pansiyonu-5

Yurt Adı
 Samsun Merkez Kız Öğrenci Pansiyonu
Telefon  (0362) 999 65 45 / (0551) 255 54 41
Faks  –
Adres
 Yeni Mah. Serin Sk. No:10 (Mediva Hastanesi Arkası)
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Atakum
Web Adres  –

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife