Samsun Kuaför Birgül

0
3.437 views

Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Samsun Kuaför Birgül gündemi yakından takip ederek saç tasarımındaki yeni trendleri müşterilerine sunmaktadır.

Saç tasarımının yanı sıra el ve ayak bakımları, tırnak süslemeleri, sir ağda hizmetleri ve kozmetik ürün satışlarını en kaliteli ürünlere en iyi bakımı uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Kuaför Birgül; özenle düzenlenmiş, modern, temiz ve hijyenik, insanları rahatlatan, huzur ve güven veren sıcak bir ortam, güçlü ekip ruhu ve istikrarlı çalışma disiplini ile sizleri karşılamaktadır.

Birgül Bayan Kuaförü kurucularının amacı, sanat güçlerini göstermektir, bu amaç için yola çıkmışlar ve en kısa süre içinde emellerini gerçekleştirmişlerdir ve tabiî ki kendilerinin ilke edindiği sanatlarındaki yenilikler ve mükemmellikleri yanlarında ki asistanlara da geçirmeyi başarmışlardır.

Salonumuzda kullanılan malzemeler 1. sınıf ve orjinal saç ve bakım setleridir. Tüm işlem gören malzemeler sürekli el değmeden otomatik makinalarda steril edilmektedir.

Güzelliğinizi emin ellere Kuaför Birgül‘e” emanet edin …samsun-kuafor-birgul-1

samsun-kuafor-birgul-2

samsun-kuafor-birgul-3


Daha Büyük Görüntüle

İşletme Adı  Samsun Kuaför Birgül
Telefon  (0362) 238 45 42
Faks  (0362)
Adres
 Gaziosmanpaşa Mh. Arif Nihat Asya Sk. Petek Apt. No: 2
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Canik
Web Adres

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.