Samsun Krizantem Çiçekçilik

0
874 views

Samsun Krizantem Çiçekçilik 365 gün  sabah saat 08,00 ile gece 24,30 arasında Türkiye genelinden ulaşılabilen 444 0 209 lu numara ve 25 sabit hat üzerinden sizlere hizmet vermektedir.

Yıl içerisinde belirtilen saatlerde bize ulaşabilirsiniz.

Yanlız özel günlerde özellikle 14 şubat sevgililer günü ve Anneler günü gibi tarihlerde sipariş vermek ve siparişini öğrenmek isteyen müşterilerimizin direk irtibat olarak telefonu kullanmak istemesi sebebi ile tüm telefonlarımız özellikle bu tarihlerde aşırı arama dan dolayı bize ulaşılamaması sebebini doğurmaktadır.

Elemanlarımızın kısıtlı olması ve her telefona cevap verecek eleman olmaması sebebi ile ancak 50 ye yakın telefonumuzdan sadece 10 una hizmet vermekteyiz.

Bu gibi durumlarda sipariş veren kişinin sipariş numarası ile sistemden takip etmesi ve siparişi ile bilginin mail adresine cep telefonuna gelmesini beklemesi, sipariş verecek kişinin de siparişi telefondan daha ziyade internetten vermesi hem bu aşırı baskıyı önleyecek hemde en kısa zamanda siparişiniz ile ilgili bilgiyi almayı sağlayabileceksiniz.

İşletme Adı  Samsun Krizantem Çiçekçilik
Telefon  (0362) 435 71 24
Faks  (0362)
Adres  http://www.samsuncicek.gen.tr/
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.samsuncicek.gen.tr/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.