Samsun Kanal S

0
1.191 views

Samsun Kanal S Televizyonu 1991 yılında kurulup yayın hayatına geçen ülkemizin ilk yerel televizyon kanalıdır. Kuruluşumuzun bir ilke imza atacak kadar eski olması bugün geldiğimiz noktada sahip olduğumuz birikimleri göstermesi bakımından da önemlidir. Bu anlamda bugüne kadar pratike de bir televizyon okulu kimliği taşıdığımızı bünyemizden yaygın kanallara transfer olan programcılarımız ifade etmek olup, bu durum haklılığımızı güçlendirmektedir.

Televizyonumuz 30 kişilik tecrübeli kadrosu ile Aralıksız 24 saat yayın akışını sürdürmektedir.

Samsun’ un merkezinde gerçekleşen her türlü etkinliğin yetkin yayın ekip ve teknolojinin son ürünleriyle donatılmış araçlarımız sayesinde anında yayınlama imkânı sahip bulunmaktayız.

1 KW (1000 Waat ) lık güçlü vericisi sayesinde yayınlarımız Ordu’ dan Sinop’ a kadar izlenilmektedir.

Bugün; haftalık 17 canlı yayın programı kendi bünyemizde, programcılarımız tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. 51 kişiden oluşan program yapım ve sunucusunun yer aldığı televizyonumuzda yayın çeşitliliği ve zenginliğine ulaşmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Atatürk’ ün 19 Mayıs işte benim doğum tarihim dediği ve milli mücadeleyi başlattığı bir kentte yayın yapmanın anlamı ve hassasiyetini bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada sürdürmeye kararlıyız. Yaptığımız programlar ve yayın akışımız içerisinde hassasiyetimizi yenebilmek hiçte zor değildir. Bu anlamda 19 Mayıs ruhun bir meşalesi olarak aynılığa katkımızı sonsuza dek sürdürmeye kararlıyız.

Güçlü kadro çağdaş yayıncılık anlayışı, modern teknik yapılanma ve ilkeli, seviyeli, objektif yayıncılığın; sorumluluğumuzun gerektiği şekilde yankı bulduğu her geçen gün artarak çoğalan izlenme oranının sonuçlardan çıkartmak mümkündür.

Samsun’ un aydınlık görüntüsünü, gür sesi KANAL S‘ den sevgi ve saygılarımızla…

Televizyon Adı  Samsun Kanal S
Telefon  (0362) 230 48 98
Faks  (0362) 230 95 90
Adres  19 Mayıs Mah. Cumhuriyet Cad. Devecioğlu İşhanı No:23/7
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.kanals.tv/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.