Samsun Han Kumpir Kafe

0
4.176 views

Samsun‘da İstiklal Caddesi Bahariye Sokak üzerinde 2002’ den bu yana hizmet veren Samsun Han Kumpir Kafe, kumpir tutkunlarının vazgeçilmezlerinden olmayı sürdürüyor.

Samsun’da Kumpir denilince akla gelen mekanlardan Han Kafe Kumpir menüsünden dekorasyonuna kadar nezih bir mekan olarak dikkat çekiyor.

Han Kafe Kumpir sahibi Sercan Şeref ZENGİN, biz daha iyisini yapana kadar en iyi kumpir bu diyebilecek kadar iddalı. Menüsünde kumpirin tavuklu, ton balıklı, tulum peynirli ve mozeralla peynirli çeşitlerin bulunduğu mekanda, salata ve sandviç çeşitleri ilemeyve suları da bulunuyor.

Ayrıca mekana has bir özellik olan “kendi salatanı kendin yap” , “kendi sandviçini kendin yap” uygulamalarının da büyük ilgi gördüğü ifade ediliyor. Han Kafe Kumpir Sahibi ZENGİN, kumpiri müşterilerinin damak zevkine göre ve içini bol malzemeyle doldurabileceklerini belirtiyor.han-kumpir

Ünü Samsunla Sınırlı Değil

Han Kafe Kumpir’in ünü sadece Samsunla sınırlı değil. Çevre illerden gelerek kumpir zevkini tatmak isteyenlerin olduğunu ifade eden Zengin, “Bu dumrum bizlere yaptığımız işi daha iyi yapmak zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. Malzemelerin kalitesinden ödün vermiyoruz. En önemlisi bu. Zaten bizim kumpirimizin ünü biraz da bundan kaynaklanıyor. Yine salatalarımıza ve sandviçlerimize de aynı önemi veriyoruz. Bizi tercih edenlerin buradan memnun ayrılmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

han-kumpir-3

han-kumpir-4

İşletme Adı  Samsun Han Kumpir Kafe
Telefon  (0362) 233 90 33
Faks  (0362) –
Adres
 Çiftlik Mahallesi Bahariye Sokak No:47 ( Colın’s Arası) Han Kumpir
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.