Samsun Esila Cafe

0
1.692 views

Kaliteli müzik eşsiz bir ortam denilince akla ilk gelecek mekanlardan birisidir Samsun Esila Cafe. Gençlerin buluştuğu ve farklı tatların yaşandığı, herkesin kendini aile ortamında hissettiği güzel bir mekan olan Esila Cafe, Samsun’ da Cafe denilince ilk akla gelen yerlerin başında yer alıyor.

Sektöre girdiği günden bu yana devamlı yenilik peşinde ve yeni bir soluk getirme uğraşında olan Esila Cafe, istekler doğrultusunda davet – organizasyon sektörüne adım atmış bulunuyor.  400 metrekarelik 3 katlı Harika Bir Mekana sahip Esila Cafe‘de büyük ve toplu davetler kadar, en küçük siparişlere de aynı özen gösteriliyor.

Samsunlu gençlerin ve üniversiteli öğrencilere arkadaşları, dostları ile birlikte oturup hoşça vakit geçireceği bir ortam sunan Esila Cafe, gençlerin uğrak mekanı haline gelmesinin yanı sıra doğum günü ve evlilik yıldönümü kutlamaları, çeşitli etkinlik ve partiler ile Samsunlulara keyifli dakikalar yaşatıyor.

Gençlere Konser olanağı sağlayan, Canlı Müzik ve DVD konser gösterileri sunan, nefis kahveler eşliğinde wireless ile internete girme, oyun salonunda hoşca vakitler geçirme imkanı oluşturan Esila Cafe, “Kaliteli Müzik Eşsiz Mekan” sloganıyla hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. En iyisi sizde Esila Cafe’de dostlarınız ile birlikte bir kahve molası verin Esila Cafe farkını yaşayın.

İşletme Adı  Samsun Esila Cafe
Telefon  (0362) 432 35 49
Faks  (0362)
Adres
 19 Mayis Mahallesi İnce Sokak No 43
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Merkez
Web Adres  –

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.