Samsun Erfa Hukuk Danışmanlık

0
705 views

Samsun Erfa Hukuk Danışmanlık 19 Mayıs Mahallesi Süleymaniye Caddesi’nde bulunmaktadır.

Samsun Erfa Hukuk Danışmanlık bürosu istikrar, güven, ve başarı etiketleri doğrultusunda Samsun merkezli olarak kurulmuştur. Bunun yanısıra ulusal ve uluslararası platformlarda alanında uzman avukatlar ile geniş ve güvenilir kadrosu ve partner ofisleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

Yabancı ve yerli bir çok müvekkilline, uluslararası işlemlerde ve yerel anlamda, gerek bünyesinde bulunan hukukçular, gerekse çözüm ortağı olarak çalıştığı akademisyen ve müşavirler ile birlikte, uzman kadrosu, hukuk alanında edindiği mahkeme ve danışmanlık tecrübesiyle her türlü hukuki ve ticari sorunlarına çözüm götürmek için hizmet vermektedir.

Son yıllardaki ekonomik gelişmelere paralel olarak Türkiye’deki hukuk uygulaması da önemli ölçüde değişmiş, ticaret çerçeveli olmuştur. Avukatlık mesleği, sorun oluştuktan sonra çözüme yönelmekten çok, sorunların oluşmasına engel olan önleyici bir hizmet haline gelmiştir.

Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, İnternet Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Haksız Rekabet, Marka ve Patent, Bilişim, Turizm ve sermaye piyasaları alanlarında uzmanlaşmış bilgiye ve danışmanlığa duyulan ihtiyacın artışı doğrultusunda Samsun Erfa Hukuk Danışmanlık bürosu alt yapısını hazırlamıştır.

İşyeri Adı
 Samsun Erfa Hukuk Danışmanlık
Telefon  (0362) 420 00 22
Faks   (0362) 431 57 24
Adres
 19 Mayıs Mah. Süleymaniye Cad. No:4/8 Kat:3
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.erfahukuk.com

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.