Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi

0
2.465 views

2009 Yılında, bir aile şirketi olarak faaliyete başlayan Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi, sektöre bir amatörün heyecanıyla başlamış, tamamen profesyonel kadrosuyla hizmet vermeyi amaçlamış ve Türkiye’nin bütün illerinde faaliyet yapabilme hedefini taşıyan bir kurumdur.

Sürekli büyümeyi ve ilerlemeyi hedef almış, gelişimi kendisine amaç edinmiş profesyonel eğiticileri ile hızla eğitimlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ; Bireyin hayatının bütün evrelerinde, eğitimini ve gelişimini desteklemek, her evresinde yanında bulunmak ve birlikte kuracağımız hayale omuz omuza yürümektir.

VİZYONUMUZ; Bireyin hayatının herhangi bir döneminde eğitiminin ve hayatının mihenk taşını oluşturarak vazgeçilmezi olmaktır.

Logomuzun ortasındaki daire, kurumumuzun eğitimde merkez olma hedefini, küçük olan “D” simgesi küçük yaştaki bireyleri, büyük “D” simgesi büyük yaştaki bireyleri ifade etmektedir.Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi

Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi

Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi

Logomuzun genel görüntüsü hedefimiz olan sürekli ilerlemeyi ve gelişmeyi, mavi tonlardaki rengi ise güveni ve sadeliği temsil etmektedir. Gölgesi ise kalıcı bir kurum olmayı hedeflediğimizi göstermektedir.

Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi

Kreş Adı  Samsun Doruk Akademi Kreş ve Bakımevi
Telefon  (0362) 438 25 36 (0543) 275 25 36
Faks  (0362) –
Adres
 Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No:163
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Atakum
Web Adres  http://www.dorukakademi.com

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.