Samsun Derya Tesisleri

3
4.688 views

Samsun Derya Tesisleri 1975 yılından bugüne faaliyetlerine devam etmektedir. Düğün salonları, çay bahçeleri  ve konferans salonları ile birlikte size en iyi ve kusursuz hizmeti vermeyi hedef yapmıştır.Köklü bir geçmişi olan derya tesisleri İşinde Profesyonel Personeli ile hizmette kusursuzluğu ilke edinmiştir. Düğün, Kına Gecesi, Toplantı salonları ve çay bahçeleri ile müşterilerin  ihtiyaçlarına tam karşılık veren Derya Tesislerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti şarttır.

Düğünlerde İhtiyacınız olan büyüklük ve konfora cevap vermekteyiz. Ayrıca özel günlerde de yanınızdayız. Toplantı, Sünnet düğünü, Özel günler içinde kullanabileceğiniz salonlarımız sizleri bekliyor.

Hizmet Öncesi Çalışma: Bu çalışma türünde genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler vermektir. Böylelikle müşterilerimiz, organizasyona verecekleri toplam ücreti NET olarak bilmekle beraber, kendilerinden tören günü hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Hizmet Anı Çalışma:En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur.

İşletme Adı  Samsun Derya Tesisleri
Telefon  (0362) 435 34 36
Faks  (0362) 432 37 47
Adres  Fuar İçi
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.deryatesisleri.com

3 YORUMLAR

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.