Samsun Ceylan Gelinlik Moda Evi

6
5.339 views

Samsun Ceylan Gelinlik Moda Evi ; Mağazamız Samsun’ dadır ancak modaevimiz sadece Samsun‘ a değil ,tüm Türkiye ye ve dünyanın birçok ülkesine dikim yapmaktadır. Samsun’ da yaşayan veya gelme imkanı olan müşterilerimize en fazla üç prova ile gelinlik teslimini gerçekleştiriyoruz.

Uzakta bulunan ve gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için UZAKTAN DİKİM servisimiz bulunmaktadır. Uzaktan dikim konusunda sayın müşterilerimizin tereddütlerini gidermek için, gelinlik, nişanlık konusunda her türlü garantiyi veriyor ve ürünü geri alma sözü veriyoruz. Bu konuda referansınızın bizim için öneminin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

GELİNLİK ve NİŞANLIK dikimi nasıl gerçekleşiyor.

Öncelikle gelinlik veya nişanlık modelinizi sitemizde sizin için tasarladığımız özgün modeller arasından veya herhangi bir yerden seçiyorsunuz. Modeli telefon veya e-posta yoluyla bize bildiriyorsunuz.

Modelinizin dikimi konusunda veya danteli kumaşı boncuğu hakkında bilgileri size veriyoruz. Modelin nasıl olacağına kesin karar verdikten sonra, iltişim bölümünden ölçü alma yardımıyla ölçünüzü alıyor  bununla birlikte bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir terziden ölçülerinizi aldırıp bizi arıyorsunuz. Ve moda  tasarımcımız bulunduğunuz yerdeki ölçü alan kişiyle ölçüleri büyük bir dikkatle tekrar  teyid ediyor. Gelinlik veya nişanlık fiyatının küçük bir bölümünü sipariş sırasında kapora olarak ödüyorsunuz.

İstediğiniz modelin birebir aynısını sizin için hazırlıyoruz. Biz size önce gelinliğinizin resimlerini çekip gönderiyoruz. İSTEDİĞİM GİBİ OLMUŞ dediğiniz zaman siz geri kalan ödemenizi havale ediyorsunuz modeli size kargo ediyoruz.

Gelinliğiniz veya nişanlığınız kapınıza geldiğinde kargo ücreti ödemeden teslim alıyorsunuz.

Ürün İadesi:

Gelinliğinizi veya nişanlığınızı teslim aldıktan sonra kontrol ediyorsunuz ve üzerinize giyip deniyorsunuz. Anlaştığınızdan farklı bir ürün gelmişse, kumaşı, danteli, deseni modeli vs.veya bedeninize uymaması gibi bir durumda ürünü tekrar bize kargo ettiğiniz zaman paranızı hesabınıza geri aktarıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde en muhteşem gelinliği giymek sizinde hakkınız…

Uzun yıllar tekstil alanında faaliyet gösteren bir ailenin, kumaşlarla geçen ömürlerinin ürünü ceylan gelinlik. Muciber Ceylan tasarımlarının bu güne gelmesinde annesi Secinfer hanımefendinin farkında olmadan yaptığı pratik eğitimin katkısı olmuş, zamanın akşam sanat öğrenciliğinin kalıp çalışmalarıyla birleştiğinde yavaş yavaş gelinliğe uzanan yola girilmiş.

Annesinin gelinlik diktiği bir hanımefendinin kızına gelinlik diken Muciber Ceylan Hanım en mutlu anlarımdan biriydi diyor. İstanbul Fatih’ te yaşadığı dokuz yıl gelinlik atölyelerinde gözlemlediği gelinlik dikimini hayal etmekle geçirmiş.

Neden tesettür gelinlik modelleri vitrinleri süslemiyor sorusunun cevabını yine kendi vermiş . Bugün ceylan gelinlik firmasının yurt içi ve yurt dışına çalıştığı tesettür gelinlik tasarımlarıyla moda kulvarında yerini almış, daha iyiyi yakalayabilmek adına heyecanla çalışmayı hedef seçmiştir.

Gelin adaylarının ayna karşısında kelebekler gibi uçuşması ceylan gelinlik çalışanlarını başarıdan başarıya taşımış, müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkeleri olmuştur. Mağazalarında her yılın kreasyonlarını satışa sunan firmanın ankara, Giresun, Amasya, Ordu, Rize Ardeşen’ e kadar özel dikim için günü birlik provaya gelen müşterileride oluyor. Uzak şehirlerden provasız özel dikimler için web sitesinden ölçüler bölümünden faydalanılarak ölçü alıp dikimde yapılıyor. Gelin adayları hiç gelmeden dikilen gelinliklerde gayet güzel oluyor.

Bu sistemle kişi birebir kendi gelinliğinin siparişini her hangi bir firma aracılığıyla değilde doğrudan atölye ile iletişime geçerek kendi veriyor. İstediği gelinlik modelinde değişiklikler yaptırabilen gelin adaylarının tesettür gelinliklerde artık bolerolu gelinliklere pek itibar etmediği görünüyor.

Straplez, askılı, kısa ve yetim kol gelinlik modellerini hazır bulunduran firma, zaman zaman hazırladığı defilelerlede ürünlerini tanıtıyor. Seçkin kumaş mağazalarından ithal kumaşlar, fransız güpürler ,koordene danteller, saworoski taşlarla, dokuma tezgahlarında özel ürettirdiği kumaşları kombinleyerek tasarımlarını bir mücevher gibi işliyor. Gelin adaylarının mutluluklarını şölene dönüştürüyorlar.

Osmanlı giysilerinden esinlenen estetiği modern tasarımlarla buluşturan, modern dünyaya gelinlik sektöründe ayrı bir kapı açan Muciber Ceylan Hanım “Hayatınızın en özel gününde en muhteşem gelinliği giymek sizinde hakkınız.” diyor ve ekliyor keşke kızlarımız giyim sektöründe modaya yön verecek atılımlar yapsalar.

Meslek seçiminde giyimdeki ihtiyaca cevap verebilecek modacılar olsalar her alanda olduğu gibi giyimdede kendi tarzımızı oluşturmamız gerekiyor. Gönül sultanları hanımefendilere en iyisini layık görüyor tüm gayretimizi onların mutluluğu için sarfediyoruz.

İşletme Adı  Samsun Ceylan Gelinlik Moda Evi
Telefon  (0362) 433 02 22
Faks  (0362)
Adres
 Ulugazi Mahallesi İstiklal (Çiftlik) Caddesi Ebru Ap. No:40
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.ceylangelinlik.com

6 YORUMLAR

 1. Sayın site yetkilisi firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz ancak ,yayınladığınız modeller modaevimize ait değildir , mümkünse bizim sitemizde bize ait olan modellerimize yer verirmisiniz. saygılar…

  • Sayın Muciber Ceylan ;
   Sitemizde gösterilmesini istediğiniz gelinlik modellerinizin resimlerini bize ” iletisim@samsunlife.net ” e-posta adresinden ulaştırırsanız buradaki sayfanızı elbette güncelleriz.

   Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

   SamsunLife.Net

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.