Samsun Balpeteği Anaokulu ve Kreşi

13 Şubat 2016 Cumartesi, 13:46
Samsunun En Seçkin Anaokulu ve Kreşi Samsun Balpeteği Anaokulu ve Kreşi, çocuklarınıza anne kucağı konforunda hizmet sunar.

BALPETEĞİ olarak hedefimiz ismimizle aşikar olup, arı gibi çalışkan, bal gibi faydalı nesiller yetiştirmektir. Bunun için seçkin, eğitimli, yenilikçi ve en önemlisi tecrübeli kadromuzla eğitime kesintisiz devam etmekteyiz.

Balpeteği Kreş ve Etüt Merkezi geçmişi 10.01.1990 tarihine dayanmakta olup isim değişikliği yaparak eğitim hayatına devam etmektedir. Okulumuz 3 katlı olup zemin kat: 1 adet etkinlik sınıfı, 1 adet yemekhane ve 1 adet mutfak olmak üzere 3 kısımdan oluşmaktadır. 2.katta: 1 oyun odası, İdari Bölüm, 1 alaturka tuvalet, 2 alafragna tuvalet, 3. katta ise 2 sınıf, 1 uyku odası, 1 spor salonu, 1 konferans salonu, 1 resim odası ve ayrıca 1 adet küçük yaş tuvaleti ve 1 adet büyük yaş tuvaleti bulunmakla birlikte toplamda 5 adet sınıf ile rahat bir eğitim imkanı sunmuş bulunmaktayız. Sınıflarımızda en çok 15 öğrenci bulunup, her yaş grubuna (0-2,3-4,5-6) ayrı öğretmen tahsis edilmiştir.

50.000 kalorilik kombisi ile çok iyi ısıtılabilen okulumuzun tüm pencereleri çift camlı olup, tüm pencerelerde emniyet kilidi bulunmaktadır. Eğitim, bakım ve beslenmeye ayrıca önem verilen okulumuzda, beslenme programımız Diyetisyenimizle birlikte hazırlanırken, hijyen açısından antibakteriyel ürünler kullanılmaktadır.

Binamızı çepeçevre kuşatan, güzel havaların keyfini çıkarabileceğimiz bahçemiz, öğrencilerimizin güvenle vakit geçirebilmeleri için çim halı ile kaplanmıştır. Arka tarafta hobi bahçemiz bulunurken, futbol, basketbol etkinlikleri için ayrı, salıncak, kaydırak, oyun gemisi vb eğlence araçları için ayrı alanlar tahsis edilmiştir.

Bizim için en önemli konu öğrencilerimizin GÜVENLİĞİ olup, 10 adet kamera ile öğrencilerimiz sürekli izlenmektedir. Bu imkanı Değerli Velilerimize de sunmuş olup, internetten çocuklarımızı izleme imkanını hizmete sunmuş bulunmaktayız.

Kreş Adı  Samsun Balpeteği Anaokulu ve Kreşi
Telefon  (0362) 231 28 11
Faks  (0362) –
Adres
 Bahçelievler Mahallesi, Başarır Sok, No:16, 55070
İl Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.balpetegikresi.com/

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife