Samsun Ayvacık Legend Hotel

0
2.708 views

Samsun‘ un ilk doğa oteli ünvanına sahip, şehrin stresinden uzak, Karadeniz‘in eşsiz doğası ve yeşilin yüzlerce tonunun bir arada olduğu bambaşka bir cennete, Legend Hotel Ayvacık‘ a hoşgeldiniz.

Suat Uğurlu baraj gölünün yanında zevgar adasına komşu tertemiz havası, yeşil doğası ve inanılmaz güzellikde manzarası ile siz değerli misafirlerimize günün 24 saati özlediğiniz konforu, kaliteyi ve benzersiz konumu ile sıcacık bir ortamı hizmetinize sunmaktadır.

14 dönüm arazi içerisinde yer alan Legend Hotel Ayvacık, 2 Executive Suite, 10 standart oda ve 10 cabana suite odaları ile toplam 44 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm detayları düşünülerek 5 yıldız standartlarında tasarlanan odaların tamamı göl manzaralıdır. Bölgesinde hiç bir tesiste mevcut olmayan cabana suite odalarında gölden havalanan ördeklerin kanat seslerini dahi duyabileceğiniz sakinlikte doğa ile başbaşa mutlu ve huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

Butik ve kişiye özel hizmet veren Legend Hotel Ayvacık, Executive odalar için ayrı bir resepsiyon ünitesi bulundurarak, misafirlerine ekstra konfor ve kolay ulaşılabilir hizmet sunmaktadır.samsun-ayvacik-legend-otel.-2

Otel bünyesinde bulunan Shiraz Restoran sıradışı mutfak dekorasyonu ile Türk, dünya ve yöresel mutfakdan oluşan geniş bir yelpazede seçkin menü alternatifleri ile misafirlerine farklı damak tadı sunmaktadır.

samsun-ayvacik-legend-otel.-3

“Tabiatın Konuğusunuz.” sloganı ile yola çıkan Legend Hotel Ayvacık, inşaasında kullanılan malzemelerden, enerji tüketimi, atık yönetimi ve hatta otel tanıtımında kullanılan tüm basılı evraklara kadar, her materyal çevre dostudur.

samsun-ayvacik-legend-otel

Otel Adı  Samsun Legend Hotel Ayvacık
Telefon  (0362) 440 34 55
Faks  (0362) 832 34 55
Adres
 Çarşamba – Ayvacık Yolu 17. km Ayvacık
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Ayvacık
Web Adres  http://www.legendhotelayvacik.com

1 YORUM

  1. bu guzellıgı yapanın fıkrını dusunenın samsunumuza kazandırandan allah razı olsun sayın yonetıcı konaklama ucretlerınıde yaarsanız memnun olurum saygılarımla

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.