Samsun Atakentteki Anaokulları

0
949 views

Samsun Atakentteki Anaokulları hangileri diye merak ettiğinize göre siz de Atakent civarında yaşıyor olmalısınız. Tabi bununla birlikte anaokulu çağında bir de çocuğunuz olmalı.

E durum böyle olunca tabiî ki insan arıyor oturduğu bölgeye yakın güzel kaliteli ve eğitim anlayışı yüksek bir anaokulu.

Atakentteki Anaokulları aslında çoğunuzun bildiği ya da en azından ufak tefek bilgi sahibi olduğunuz okullar. Şimdi biz konuyu biraz daha derinleştirdik ve sizler için Atakentteki Anaokullarını biraz araştırdık.

Gözümüze çarpan, eğitim öğretim açısından kaliteden ödün vermeyen ve çocuğunuzu evindeymiş gibi ağırlayan bir okul bulduk. Eminiz ki epeyce meraklandınız bu okul hakkında.

Sizleri daha fazla merakta bırakmak istemiyoruz. Bahsettiğimiz okul Çocuksu Düşler Anaokulu ve Gündüz Bakım Evi.

atakentteki-anaokullari-2

Çocuğumuzu yollayacağımız anaokulu onu hem eğitim öğretim yönünden tamamlamalı, hem istendik davranışlar kazandırabilmeli hem de çocuğumuzu gözümüz arkada kalmadan güvenle bırakabileceğimiz bir yer olmalıdır. İşte tüm bu özellikleriyle size kucak açıyor Çocuksu Düşler Anaokulu ve Gündüz Bakım Evi.

Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numaraları ve iletişim bilgilerinden yetkili kişilerle görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kreş Adı  Samsun Çocuksu Düşler Anaokulu
Telefon  (0544) 568 07 04
Faks  (0362) –
Adres
 Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı Beren İş Merkezi İdaş Mobilya Üstü Mediva Hastanesi Bafra Tarafı yüz metre ışıklar Migros Karşısı,
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Atakum
Web Adres  www.cocuksudusleranaokulu.com

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.