Samsun Artı 1 Süpermarket

0
2.177 views

Samsun‘da market sektörünün yeni markasıArtı 1 Süpermarket Duruşehir’de hizmete girdi.

Samsun’da SAMGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Şahin, Fikret Erdin, Ahmet Kayış, Alpago Aksoy ve Mümin Korkmaz ortaklığı ile kurulan Artı 1 Süpermarket, Duruşehir’de eski İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından hizmete açıldı.

Market açılışında konuşan eski İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, işyerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ortaklar adına konuşan Ayşe Şahin müşterilerine huzurlu bir alışveriş ortamı sağladıklarını belirterek,Kurduğumuz ortaklık ile bol çeşit, kalite ve ucuzluğu bir arada sunuyoruz. Müşterilerimiz marketimizde kaliteyi ucuza bulabilecekler. Hastanebaşı mahallesinde ikinci şubemizi kısa süre içinde hizmete açacağız. İlerleyen süreçte şube sayımızı arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Samsun Artı 1 Süpermarket‘in açılışına ayrıca İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Aktaş, Ezgililer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, SAMGİAD Başkanı Levent Özden, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, çok sayıda işadamı ve vatandaşlar katıldı.

Samsun Artı 1 Süpermarket

Samsun Artı 1 Süpermarket

Samsun Artı 1 Süpermarket

Samsun Artı 1 Süpermarket

Samsun Artı 1 Süpermarket

İşletme Adı  Samsun Artı 1 Süpermarket
Telefon  Şube 1 : (0362) 236 36 00 / Şube 2 : (0362) 447 47 17
Faks  –
Adres
Şube 1 : Kazım Karabekir Mah. Siteler Bulvarı No: 7 Duruşehir Lisesi Yanı
Şube 2 : Hastanebaşı Mah. F.Rüştü Zorlu Cad. No:2
Hastanebaşı Merkez Camii Altı
İl
 Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.arti1market.com/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.