Samsun Ariston

0
1.218 views

Samsun Ariston Mağazası iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ürün çeşitlerini görmek için firmayı ziyaret ediniz.

Samsun Ariston Servisi olarak giderek gelişen servis ağımız ile Samsun’un tüm semt ve mahallelerine kaliteli, güvenilir teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Ariston markalı beyaz eşya, kombi, klima cihazlarınızın bakım onarım, montaj, demontaj, arıza tamir işlemlerini konusunda uzman, deneyimli servis ekiplerimiz ile en mükemmel şekilde yerine getirmekte ve cihazlarınızla ilgili her türlü teknik destek ve servis ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap vermekteyiz.

Samsun Ariston Servisi olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple saat gözetmeksizin haftanın her günü çağrı hizmet numaralarımızdan servisimize ulaşabilir, cihazlarınızla ilgili her türlü sorununuza en doğru cevapları bulabilirsiniz.

Konusunda uzman, deneyimli kadromuzla sunduğumuz kaliteli, güvenilir teknik servis hizmetlerimizin tümü 1 yıl boyunca malzeme ve işçilik dahil olmak üzere garantimiz altındadır.

Vazgeçilmezleriniz Ariston beyaz eşya, kombi, klimalarınızı emanet ettiğiniz Samsun Arçelik Servisi cihazlarınızı ilk günkü performanslarına getirerek siz değerli müşterilerine gönül rahatlığı ile kullanma imkanı sağlamaktadır. Teknik servis ihtiyaçlarınızda istediğiniz her zaman bir telefonunuzla bizlere ulaşabilirsiniz.

İşletme Adı  Samsun Ariston Servisi
Telefon  (0362) 444 50 10
Faks  (0362) –
Adres
 Ulu Gazi Mahallesi Osmaniye Cad. No:42
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  –

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.