Samsun Aquapark

5
66.447 views

19 Mayıs Belediyesi tarafından Samsun halkının hizmetine sunulan Karadenizin en büyük Su Oyunları Parkı ve Yüzme Havuzu Tesisi Aquapark Samsun‘un yoğun ilgi gösterilen yerlerinden bir tanesi olmayı başardı.

Büyük bir ilgi gören Su Oyunları Parkı ve Yüzme Havuzuna sadece ilçeden değil, Samsun ve çevre illerden de insanlar tatillerini en iyi şekilde geçirebilmek için adeta akın ediyor. Su Oyunları Parkı, aynı anda 600 kişinin kullanabildiği büyük havuzun yanısıra su oyun parkıyla da ilgi çekiyor.

Samsun Sinop yolu üzeri 35 kilometrede bulunan 19 Mayıs Su Oyunları Parkı‘na yakın olarak Belediye deniz evleri tesisi var. Prafabriklerden oluşan 46 konut. Bunlar eşyalı olarak haftalık aylık gibi kiraya veriliyor. Kumcağız mahallesi sahil mevkiinde bulunan bu güzel tesis gerek hemen önündeki çam ormanı gerekse denize 300 metrelik uzaklığı ile tam bir dinlenme mekanı.

samsun-aquapark-1

samsun-aquapark-2

samsun-aquapark-4

samsun-aquapark-3

samsun-aquapark-2

Her sabah çam ormanının oksijen havası ile uyanarak temiz denizde yüzme imkanına sahipsiniz. 40 haneli bu tesiste evler eşyalı hizmete verilmekte, evler banyo, mutfak ve yatak odasından oluşmakta.

samsun-aquapark-4

Buz dolabı, ocağı iki adet çek yatı, çift kişilik yatağı ile bir ailenin rahatlıkla tatilini yapmaya imkan sağlamakta. Tesis çevre düzenlenmesi, çocuk oyun parkı ve kafeteryası ile de bir çok imkanı sunmakta, 40 haneden oluşan bu güzel tesis tam bir dinlenme mekanı sizler için.. ( Engiz Aqupark, Havuz, Çocuk Havuzu, Kafeterya )

samsun-aquapark-1

samsun-aquapark-5

samsun-aquapark-6

samsun-aquapark-7

samsun-aquapark-8

samsun-aquapark-9

Samsun 19 Mayıs (Engiz) Aquapark telefon ve iletişimi aşağıda vermiş olduğumuz numaraları arayabilirsiniz.

Havuz Açılış      : 09:00
Havuz Kapanış : 18:00
Kişibaşı Ücretlendirme : Yetişkin 30 TL / 2 – 9 Yaş arası 15 TL

İşletme Adı  Samsun Aquapark
Telefon  (0542) 285 39 98 / (0530) 519 68 83
Cep  –
Adres
 Engiz
İl  Samsun
İlçe  Samsun / 19 Mayıs Belediyesi
Web Adres

5 YORUMLAR

  1. BELEDİYEMİZE AİT OLAN TELEFON NUMARALARINI SİTENİZDEN SİLİNMESİNİ İSTİYORUZ. ÇÜNKÜ İŞLETMESİ ÖZEL BİR ALAN OLAN AQUA PARK İÇİN SÜREKLİ BELEDİYEYİ ARIYORLAR. Yardımlarınız için teşekkürler

    19 Mayıs Belediye Başkanlığı Basın-Yayın

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.