Samsun Afacan Plastik AVM

3
1.312 views

Samsun Afacan Plastik AVM sektöründe karadenizdeki en büyük firmadır. 1980 yılında kurulan firma bugüne kadar doğruluk, dürüstlük, devamlılık, müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi prensip edinmiştir.

Afacan Plastik AVM Canik İlçesi Kuzey Yıldızı Mahallesi Ali Rıza Bey Bulvarı, Canik Migros yanında 6 bin metrekare alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Afacan Plastik AVM ‘nin 19 Mayıs Sitesinde 1500 metrekare fabrika binası, Kavak Organize Sanayi Bölgesi‘nde 4000 metrekare kapalı alan ve 5000 metrekare açık olmak üzere toplamda 9 bin bin metrekare alanı bulunan fabrika binaları yer almaktadır.

Şirket teknolojiye uygun makine parkını genişleterek, ürün yelpazesine yeni çeşitler ekleyerek imalata dönük pazarlama ve mağazacılık hizmetlerine sağlam adımlar ile devam etmektedir.

Mevcut fabrikalarda sıvı el yıkama, köpük aparatları, kağıt verici apartlar, hastahaneler için enfekte atık kovaları, klozet fırça çeşitleri, lavobo açıcı, pompa çeşitleri, ıslak zemin karoları, askı çeşitleri ve maşrapa gibi ürünler üretilmektedir.

Her türlü üretim, satış, pazarlama, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini müşteri odaklı oluşturan, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kaliteyi arzulayan firma, yeniliğe açık kapısıyla, müşterilerine en iyi imkanları sunmayı amaç edinmiştir.

Samsun Afacan Plastik AVM ‘nin adres ve iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilir, yetkili kişilerle görüşebilirsiniz.

İşyeri Adı
 Samsun Afacan Plastik AVM
Telefon  (0362) 432 55 62
Faks  –
Adres
 Kuzey Yıldızı Mh. Alirızabey Bulvarı No:2 (Migros Yanı)
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Canik
Web Adres  http://www.afacanplastik.com/

3 YORUMLAR

  1. MERABA.HAYIRLI SABAHLAR. HAYIRLI SATIŞLAR VE HAYIRLŞI KAZANÇLAR DİLEĞİYLE…CANİK DE BİR KAMU KURUMUNDA ÇALIŞMAKTAYIM.GENELLİKLE HAFTA SONU TATİLİMİ AFACAN AVM’ NİZDE GEÇİRİYORUM.HEM ALIŞVERİŞ YAPIYOR, HEM DE DİNLENİYORUM. HER ARADIĞIMI DA BULABİLDİĞİM VE HERKESE DE TAVSİYE ETTİĞİM BİR AVM. EMEĞİNİZE SAĞLIK.

  2. AYRICA BİR KONUDA BİLGİ ALMAK İÇİN YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM.BU HAFTA SONU ELİME BİR BROŞÜR VERİLDİ MAĞAZA GÖREVLİSİ TARAFINDAN. OKUDUM İNCELEDİM. ŞÖYLE BİR YAZI VAR. ” SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN SĞRPRİZ HEDİYE FIRSATINI KAÇIRMAYIN “

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.