Samsun 5S Oto Kiralama

0
1.477 views

Samsun 5S Oto Kiralama Samsun’da Araç Kiralama RentACar hizmeti de veren genç araç parkı sayesinde kısa sürede bu şehrin en önde gelen araç kiralama firmalarından biri haline gelmiştir.

Kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz, size özel hizmet sunan sıcakkanlı ve enerjik ekibi ile araç kiralamak sizin için artık çok kolay…

Uygun fiyatlarla araç ve filo kiralamanın keyfine varacağınız Samsun 5S Oto Kiralama ile temasa geçmek için 7/24 İletişim hattımız 445289 ‘u arayabilirsiniz.

Tüm arabaların yaş ortalaması 6 ayı geçmediğinden, yeni bir otomobili sürme zevkini de tadacaksınız. 5S Kiralama çalışma ilkelerinden birisi de, araba yaş ortalamasını 6 ayda tutmaktır. Bunun için, süresi dolan her araba 2.el satışa alınır ve yerine sıfır km bir otomobil araç parkımıza katılır.

Samsun’daki şubelerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bizimle temasa geçmeniz durumunda, araçlarımızı yerinde görerek ve tüm işlemlerinizi online sistemlerimiz sayesinde kısa süre içinde tamamlayarak kiralama yapabilirsiniz.

Samsun Araç Kiralama şubemiz, Karadeniz Bölgesi’nin tamamı ile İç ve Doğu Anadolu bölgelerimizin kuzeylerine hizmet vermektedir.

İşyeri Adı
 Samsun 5S Oto Kiralama
Telefon  444 52 89 / 90 (549) 385 5355
Faks
Adres
 Emniyet Müdürlüğü Yanı
İl  Samsun
İlçe  Samsun /
Web Adres  http://www.5skiralama.com/samsun-arac-kiralama/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.