Samsun 3A Hukuk Bürosu

0
2.031 views

Karadeniz’ in en seçkin hukuk büroları arasında yer alan Samsun 3A Hukuk Bürosu, bölgenin en büyük hukuk bürosu olmasının yanı sıra ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunar.

Bankacılık, finans, ticaret, icra – iflas, iş, gayrimenkul, inşaat, tazminat, idare, miras, ceza tahkim arabuluculuk, uzlaştırma, sigorta ihale, aile hukuku ve deniz ticareti hukuku konularında dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedüre hukuki destek sağlar.

Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet veren 3a  Hukuk & Avukatlık bürosunda yer alan ekibimiz müvekkillerimize mümkün olan en iyi hukuki servisleri vermek ve iş hayatına uygun çözümler üretmek için istekli ve hazırdır.

Ayrıca; Dava yoluyla çözülmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda  davanın aksi getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta  yapılacak girişimler izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile pratiğe geçmektedir. Dava ile ilgili aşamalar ve ortaya çıkan gelişmeler müvekkile sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır.

Konularında uzman 7 avukatın birlikteliği ile güçlenen büromuz, her işin kendisine özgü yapısının gerektirdiği iş bölümü çerçevesinde çalışmaktadır. Ayrıca 3a Hukuk & Avukatlık bürosu bünyesinde 7 avukatın yanı sıra 2 stajyer avukat 1 yönetici asistanı,  7 destek personeli ve 1 sekreter  bulunmaktadır.

İşletme Adı  Samsun 3A Hukuk Bürosu
Telefon  (0 362) 233 44 55
Faks  (0 362) 231 11 31
Adres  Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. Erçallar İşhanı (Polisevi Yanı)
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.3ahukuk.com/

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.