Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik Yüzme Havuzu

0
10.354 views

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi bünyesindeki Olimpik Yüzme Havuzu geçirdiği tadilatlar sonrasında yeniden Samsunluların hizmetinde. Eşsiz deniz manzarasına sahip Samsun yüzme havuzu olimpik standartlardadır. Ayrıca bir de atlama havuzunun bulunduğu 19 Mayıs yüzme havuzu 2 metre derinliğindedir.

Samsun merkezine yaklaşık 17 km. mesafedeki Omü yüzme havuzuna dilerseniz özel aracınızla, dilerseniz hızlı tramvay, Fakülte-Kurupelit, İncesu-Çatalçam-Polis Okulu Minibüsleri, Fakülte ve uzun mesafe halk otobüsleri veya kampüs içinden ring servisleri ile ulaşabilirsiniz.

Olimpik Yüzme Havuzu ve spor merkezinde fitness, sauna, halı saha, tenis, squach, aerobik, masaj, bilardo gibi diğer sporları yapmak da mümkün.

Samsun 19 Mayıs yüzme havuzundan yararlanmak için omu.edu.tr’de sosyal tesisler kısmında bulunan üyelik formu ile beraber nüfus cüzdanı veya üniversite kimlik fotokopileri, 2 foto, sağlık belgesi ve 18 yaş altı için veli izin belgesi ile müracaat etmek gerekiyor.
Yıllık üyelik ücretinin 25-75 TL arasında değişen halka açık tesiste seans başı 4-7,5 TL ücretler tahsil edilmekte. 08:00-22:00 saatleri arasında açık bulunan 19 Mayıs yüzme havuzu, Samsun’lulara yüzme kursları da sunmakta. Detay kurs ücretleri ve seanslar için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Havuz Adı  Samsun 19 Mayıs (OMÜ) Olimpik Yüzme Havuzu
Telefon  (0362) 457 78 70
Faks  (0362) –
Adres
 Körfez Mah., 55105 Kurupelit
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Kurupelit
Web Adres  http://www2.omu.edu.tr/sosyal_tesisler/yuzme_havuzu.html

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.