Günsan Madeni Eşya Olimpik Ofis Mobilyaları Samsun

1
1.446 views

Samsun Günsan Madeni Eşya Olimpik Ofis Mobilyaları  ; Günsan Olimpik isimli markamızla 1974 yılından beri, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ofis mobilyası, oturma grupları, sandalyeler, çalışma-sinema ve konferans koltukları gibi çeşitleriyle kişi ve kurumlara özel projeler ile birçok alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana her geçen gün teknolojik altyapısını, geniş ürün çeşitlerini sürekli geliştirerek büyüme hızına emin adımlarla devam etmektedir.

Günsan Avrupa Ülkelerine ihracat yapmaktadır. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada sektörel yenilikleri takip ederek en modern ve en çağdaş tasarımları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Bölgemizde eksikliğini fark ettiğimiz nikel ve krom kaplama tesisimizi 2006 yılında kurmuş bulunmaktayız. Tesisimiz Avrupa Birliğince örnek proje seçilmiştir. Nikel ve krom kaplama işleminde de fason olarak hizmet vermekteyiz.

Amacımız kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle kendi firmamızı ve bayilerimzi kaliteden ödün vermeden iç ve dış pazarlara taşımaktır.

“Hayat, sevince ve paylaşınca daha güzeldir.”

İşletme Adı  Olimpik Ofis Mobilyaları Samsun
Telefon  (0362) 238 18 68
Faks  (0362) 228 06 72
Adres  Gülsan Sanayi Sitesi 52.Cad. No:25
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Canik
Web Adres  http://www.gunsanmadeniesya.com.tr/

1 YORUM

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.