Can Yemek Fabrikası

0
1.887 views

Can Yemek Fabrikası yemek fabrikasi 1983 yilina Yakup CAN tarafindan kurulmus olup, küçük bir mutfakta , ortalama 30 kisiye yemek servisi yaparak çalismaya basladi.

Daha sonra Yakup Can’in ogullari olan Ercan CAN ve Mehmet CAN tarafindan sirket devam ettirilmektedir. Zamanla degisen is ortami ve sekilleri, beraberinde yemek hizmetlerinde yapisal degismeyi gündeme getirmis bu durum sonucunda degisik çalisma guruplarindaki ihtiyaçlarina özellesebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakimindan yüksek seviyeli, yenilige ve gelismeye açik olan üretim fabrikamizi örnek sanayi olusturmus olduk.

Genel amacimiz çevreye saygili ve hijyen sartlarina uygun bir ortamda, en kaliteli malzemeyi kullanarak lezzetli yemekler üretmek. Asiri Kâr amaçlamayan dürüst ticari anlayisla maksimum müsteri memnuniyetinin sağlamaktir.

Hedefimiz ise yemek kalitesinin mükemmelligini, birbirine güven ve saygi duyan egitilmis personel ve kaliteli tedarikçilerle, müsterek içten ve özverili çalisma ile sağlanmaktadir.

Can yemek üretiminde kullandigi tüm ürünlerini Türkiye’nin konusunda en iyisi olan kurum ve kuruluslardan saglanmaktadir. Ayrica satin almalarda dikkat ettigimiz husus az stokla çalisma ilkesiyle müsterilerimize devamli taze ürün sunmak ve dengeli ve saglikli beslenme imkani saglamaktir.

Gida mühendisi tarafindan günlük kalori ihtiyacina ve degisik damak zevklerine hitap ederek planlanmis yemek listelerine uyularak hazirlanan ihtiyaç listelerinde belirtilmis malzeme, üretim planina uygun sekilde hazirlanir. Kullanilacak alet ekipmanlarin HACCP sisteminin öngördügü sekilde hijyen kontrolleri yapilir. Malzemeler ürün ön hazirlik ünitelerine alinir.

Burada yikama, ayiklama ve dograma islemi tamamlanmis olan asil isleme geçilir. Yerine gönderilmek üzere kaplara alinir. Buradaki esas yemek sicakliklarinin 65 derecenin altina düsmeden yerlerine teslim edilmesidir.

Dolumu gerçeklestirilen yemekler servis araçlarina; sevk edilis sirasina göre itina ile yerlestirilir. Sevkiyat sirasinda olusabilecek tahribati en aza indirmek için gerekli önlemler alinmaktadir. Araçlara yerlestirilen yemekler bölüm sorumlusu kontrol ettikten sonra sevkiyata izin verilir

İşletme Adı  Samsun Can Yemek Fabrikası
Telefon  (0362) 266 57 17
Faks  (0362) 266 57 17
Adres  Örnek Sanayi Sitesi 2. Sokak No:21 Kutlukent 55330
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Kutlukent
Web Adres http://www.canyemekfabrikasi.com

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.