Samsunum-2 Gemisi Suya İndi !

23 Eylül 2014 Salı, 00:09

Büyükşehir Belediyesi tarafından “Saklı Cennet” Ayvacık ilçesine alınan gemi, baraj gölüne indirildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Ayvacık ilçesine verdiği gemi sözünü tuttu. Büyükşehir Belediyesi’nce yaptırılan ve “Samsunum 2” ismi verilen gemi bugün Ayvacık ilçesine getirildi.

Ayvacık’a TIR’la getirilen Samsunum 2, vinç yardımıyla Hasan Uğurlu Baraj Gölü’ne indirildi. Yeni geminin motor, kaptan ve diğer çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak Kurban Bayramı’na yetiştirilmeye çalışılacağı belirtildi.

samsunum-2--

Konuyla ilgili açıklama yapan Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ın ilçemiz turizmine verdiği katkıları ve destekleri nedeni ile kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Ayvacık’ın turizmini canlandırmamız adına Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyor. Bu da bizleri memnun ediyor.samsunum-2-

İnanıyorum Saklı Cennet Ayvacık kısa sürede başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ile Karadeniz Bölgesi’nde adından çokça sık söz ettirecek gözde ilçelerin başında gelecek. Ayvacık olarak kendisine minnettarız ve çok teşekkür ediyorum” dedi.

samsunum-2---

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife