Samsun’a Bimeks’ten 3. Mağaza Müjdesi

Bimeks 29 Mart Cuma günü itibariyle Samsun’un çiçeği burnunda AVM’Sİ Piazzada muhteşem indirimleriyle açılacak. Piazza AVM ile aynı gün Samsun’da 3. Mağazasını açacak olan Bimeks, açılışa özel fiyatlarıyla Samsunluları en yeni teknoloji ile buluşturacak. Sabah saat 10.00’da gerçekleştirilecek açılışa Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katılacak.

Karadeniz’in 1 milyonu aşkın nüfusuyla metropol şehri olarak tanımlanan Samsun’da, teknoloji son hızıyla yayılıyor. Teknolojide uygun fiyatlı ve kaliteli ürün hizmet politikasıyla tanınan Bimeks teknolojinin yeni adresini Piazza AVM olarak belirledi. 29 Mart’ta açılacak yeni mağazada televizyondan bilgisayara, cep telefonundan ev sinema sistemine binlerce ürün çeşidi satışa sunulacak.

Açılışa özel indirimlerin kaçırılmayacak fırsatlarla sunulacağı bu günde 106 ekran LG televizyon 2099 yerine 1569 TL, Asus tablet bilgisayar 807 yerine 499 TL, Samsung Galaxy SIII cep telefonu 1999 yerine 1499 TL’ye şok fiyatlarla raflarda yerini alacak. Stoklarla sınırlı büyük açılış fırsatları 14 Nisan’a kadar devam ediyor olacak.

Bimeks Anadolu’da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Bir yandan kendi mağazalarını açan Bimeks Samsun mağazası ile birlikte sahip olduğu toplam 74 mağazadan franchise mağaza sayısını da 34’e çıkarmış olacak. Eşsiz franchise sisteminin meyvelerini toplayan Bimeks 2013 yılının ilk çeyreğinde açtığı 6 yeni mağaza ile istikrarlı büyümenin altına imzasını bir kez atmış olacak.

CEVAP VER