Son Dakika
24 Haziran 2018 Pazar
Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Yavuz Tur

13 Ağustos 2011 Cumartesi, 17:15

Karadeniz bölgesindeki en eski turizm kuruluşlarından olan acentamız Yavuztur, 1984 yılında 1317 belge numarasıyla faaliyetine başlamıştır. 27 yıllık faaliyetinde, her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan ve başarılı olan YAVUZTUR, haklı olarak Karadeniz Bölgesindeki seyahat acentalarının en önünde yerini almıştır.

Turizm konusunda deneyimli ve eğitimli personelimiz, sektördeki gelişmeleri günü gününe takip ederek, müşterilerimize sağlıklı ve doğru bilgileri vermeye odaklanmışlardır. ‘Müşterimizin Avantajı, Bizim Avantajımızdır’ düşüncesiyle, her zaman en iyi hizmeti en ekonomik şekilde vermek ana hedefimiz olmuştur.
Karadeniz Bölgesinden başlayarak, tüm Akdeniz ve Ege bölgesinde yüzlerce otelle işbirliği içerisinde olan kuruluşumuz, pek çok şehirlerdeki anlaşmalı otellerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Kültür turları programları olarak Kapadokya, Doğu Anadolu, Çanakkale, Doğu Karadeniz Yaylaları, Kuş Gözlemciliği, Trekking gibi konularda da her gün daha da artan bir potansiyel için kendimizi hazırlamaktayız.

Uçak Biletçiliği konusunda, bölgenin en deneyimli ekibine sahip olan acentamız, IATA-Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği’nden akredite alarak uçak biletçiliğinin en önemli misyonunu da yerine getirmiş, siz değerli dostlarımızı dünyanın her noktasına en hızlı, güvenli ve ekonomik biçimde ulaştırmanın yollarını açmıştır.

Kongre & Toplantı organizasyonları vb faaliyetlerin de içerisinde bulunan Yavuztur, düzenlediği toplantılarla her zaman başarılı örnekler vermiştir.

Lisan öğrenimi için yurtdışına giden öğrencilerimiz, İngiltere, Kanada, Malta, ABD gibi ülkelerdeki seçkin dil okullarında eğitim görmektedir. Bu öğrencilerimiz mesleki veya günlük lisan kurslarına devam etmekte, aile yanında, yurtta veya otelde konaklama yapabilmektedirler.

Genel Başlıklar Altında Faaliyetlerimiz:

  • Yurtiçi & Yurtdışı Uçak Biletleri
  • Yurtiçi & Yurtdışı Gezi Organizasyonları
  • Yurtiçi & Yurtdışı Otel Rezervasyonları
  • Kongre & Seminer Organizasyonları
  • Vize İşlemleri
  • Incoming & Outgoing Operasyonları
  • Oto Kiralama & Transfer Hizmetleri
  • Yurtdışı Lisan Okulları
Acente Adı  Samsun Yavuz Tur
Telefon  (0362) 432 54 54
Faks  (0362) 431 36 32
Adres
 19 Mayıs Bulvarı No:35 55030
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.yavuztur.com.tr/

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.