Samsun Tömer Yabancı Dil Kursu

Samsun Tömer Yabancı Dil Kursu, kent merkezindedir.

Yakın çevresinde 19 Mayıs İl Halk Kütüphanesi, Atatürk Kültür Merkezi, Gazi Müzesi, Güzel Sanatlar Galerisi, Atatürk Müzesi ve Arkeoloji Müzesi vardır.

Merkezî bir konumda olduğu için şubeye ulaşım oldukça kolay ve rahattır. 1992 yılında açılan Samsun Şubesi, 12 sınıf ile hizmet vermektedir. Şubede Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca öğretilmektedir.

Samsun Tömer Yabancı Dil Kursu Şubesinde dil öğretiminin yanı sıra çeşitli kültürel etkinlikler düzenlenmektedir. Kent çevresindeki tarihi ve turistik merkezlere yapılan geziler, eğlenceli sınıf partileri, yarışmalar ve tiyatro gösterimleri gibi etkinlikler, öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerini sağlamaktadır. Şubede ayrıca seminerler ve diploma törenleri de yapılmaktadır.

Samsun Şubesi; Valilik, Belediye, Kültür ve Turizm Müdürlükleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içindedir.

Kurs Adı  Samsun Tömer Yabancı Dil Kursu
Telefon  (0362) 432 70 95
Faks  (0362) 432 80 75
Adres
 19 Mayıs Mah. Osmaniye Cad. No: 23
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.tomer.ankara.edu.tr/html/samsun.htm

4 YORUMLAR

  1. İyi günler temmuz ağustos eylül aylarında fransızca eğitimi almak istiyorum.yapmam gerekenler nelerdir?Başlangıç seviyesindeyim sorun olur mu? teşekkürler

  2. Üniversite Öğrencisi oğlum için derslerine yardımcı olsun dıye Fransızca eğitim aldırmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevınırim

  3. Hatimda hep iyi bir ogrenen dinleyen olmaya calistim. Karsiliginida cok renkli ve becerikli biri olarak aldim. Ogrenmesini bilen ogretmesinide becerir ki bunu bircok kisiden pozitif bir ogretici oldugumu duydum ve kendimi yaptigim iste degisik yontemlerle gelistiririm ve yapabilecegimin en iyisini vermeye calisirim. Eger bu ise talip isem bunu becerecegime olan inancimdandir. Renkli ve tecrubeli kisiligimde bunu destekleyecektir.

CEVAP VER