Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Taşkonak Dağ Evleri

15 Ocak 2016 Cuma, 01:09

Samsun Taşkonak Dağ Evleri doğayla iç içe güzel bir ortamda kaliteli bir zaman geçirmek ve dinlenmek istiyorsanız tam size göre..

Hem iş hem gezi amaçlı konaklayan misafirler için tüm ihtiyaçları karşılamak amacıyla tam donanımlı ve maksimum konforlu olarak oluşturulan odalar , istek  ve öneriler doğrultusunda hiçbir şey göz ardı edilmeden hazırlanmıştır.

Otelde 16 Bungalov oda ile misafirlerine kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Burada farklı oda ve yatak seçenekleriyle tercihte bulunabilir, günün yorgunluğunu bir kenara bırakıp sizler için hazırlanmış yaşam estetiğinin farkına varabilirsiniz. Şehir gürültüsünden uzak doğayla baş başa kendinizi bir meditasyonda hissedebilirsiniz.

Samsun Taşkonak Dağ Evleri ; Sabah köy kahvaltısı ile doğanın verdiği huzur ve sessizlikle güne başlanırken, öğle taşfırında pide ve mangalda et çeşitleriyle 80 kişi kapasiteli kapalı alan 100 kişilik açık alan Alacarte Restoran’da misafirlerini ağıramak ve değişik lezzetleri tatmanızı sağlamak için sizi bekliyor.samsun-taskonak-6

Günün yorgunluğunu ve stresini atmanız için özenle dekore edilmiş bahçe gün boyu hizmetinizdedir. Yazın açık, kışın özel cam sistemiyle kapalı olan keyifli bölüm doğanın ortasında huzurlu zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır.

samsun-taskonak-11

Her yaştan misafirlerin, bol oksijenli, nemsiz bu ortamda yapabileceği kır doğa yürüyüşü için uygun mekan tesis içerisinde yer alan piknik alanını da içinde barındıran bölgededir. Yemyeşil çimenler üzerinde güneşin doğuşundan – batışına kadar kuş sesleri eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

samsun-taskonak-10

Doğayla baş başa ortamda Bisiklet sürmek dostlarınızla tavla ve santranç oynamak keyif verecektir.

samsun-taskonak-9

Otele 50 km uzaklıkta olan hem yaz turizmi hem de kış turizmi ile Karadeniz’de öne çıkan  Samsun’un Ladik ilçesinde bulunan Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden biri olan Akdağ Kayak Merkezi kış döneminde güzel bir kayak alternatifi sunmaktadır.

samsun-taskonak-8

Kayak yapmak isteyen misafirler için otelin servisleri ile kayak merkezine ulaşım imkanları sunularak güzel bir geçirmenizi ve günün yorgunluğunu otelde konaklama, yeme ve içme imkanlarından faydalanarak değerlendirebilirsiniz.. samsun-taskonak-7

samsun-taskonak-5

samsun-taskonak-4

samsun-taskonak-3

samsun-taskonak-2

İşyeri Adı
 Samsun Taşkonak Dağ Evleri
Telefon  (0542) 580 15 61
Faks  –
Adres
 Mahmutlu Sapağı 1.5 Km Kazancı Köyü Civarı
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Kavak
Web Adres  http://www.samsuntaskonak.com

2 Yorum

  1. Berika

    16 Ocak 2016 at 12:11

    Tebrik ederim güzel düşünce ..

  2. Esra Yıldırım

    04 Eylül 2016 at 13:01

    Merhaba fıyat bilgisi alabilirmiyim

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.