Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

04 Haziran 2013 Salı, 09:21

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ, beraberinde Samsun Valisi Sayın Hüseyin AKSOY ile birlikte, 02. 06. 2013 Pazar günü saat 12.30’da yapımı tamamlanan Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nun açılışını gerçekleştirdi. 

Temeli 17.12.2011 tarihinde atılan ve geçtiğimiz günlerde tamamlanarak hizmete sunulan, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nun açılış töreninde bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ, ’’Ülkemizin her ilinde olduğu gibi, bir spor kenti olan Samsun’da da çok büyük spor yatırımları gerçekleştirerek hizmete sunuyoruz. Bu gün açılışını gerçekleştireceğimiz bu spor tesisimizin ülkemize ve Samsunumuza hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Konuşmanın ardından Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nun açılışı, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ, Samsun Valisi Sayın Hüseyin AKSOY ve protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi.

Açılış töreni sonrası Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ’a, Samsun Gençlik Merkezi öğrencileri tarafından yapılan bir tablo takdim edildi.

Açılış törenine ayrıca Samsun Milletvekilleri Mustafa DEMİR, Tülay BAKIR, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet GÖKTAN, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN, Gençlik ve Spor Bakanı Müsteşar Yardımcısı Aslan KARANFİL, protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum  kuruluşlarının temsilcileri, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Spor Salonu Ondokuzmayıs Üniversitesi İlkadım Kampüsü arkasında hizmete girdi.

2 Yorum

 1. serkan

  04 Haziran 2013 at 09:31

  kocaman paragrafta spor salonunun nerede açıldığıyla ilgili bir cümle yok…ne biçim bir haber sunumu bu…

  • samsunlife

   04 Haziran 2013 at 09:53

   Okuduğunuz paragrafın en son en alttaki cümlesine dikkat ederseniz nerede açıldığı yazıyor !

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife