Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Meşe Tesisleri

29 Temmuz 2011 Cuma, 23:06

Yemyeşil  koruluk  alanda,  adeta  ağaçlar  arasına  saklanmış  olan Samsun Meşe  Tesislerine  ilk  girdiğinizde,  ilk  önce  yöresel  kıyafet,  hediye  ve  gıdaların  sergilendiği  17  stant  ile  karşılaşıyorsunuz.  Ağaçlar  arasında  yürürken,  ahşap  ev,  altında  restaurantlar,  karşılarında  ise  birbirine  bağlantılı,  fıskiyeli  minyatür  havuzlar,  çölde  vaha  gibi  karşınıza  çıkıyor.

Meşe Kültür Tesisleri 2385 m2 restoran binası, 1000 m2 açık düğün salonu, 10 m2 güvenlik birimi, 600 m2 süs havuzu ve oturma alanı, 530 m2 restaurant ve oturma alanı, 470 m2 çocuk oyun alanı, 40m2 kapalı çocuk oyun alanı, 400 m2 cafe,  2500 m2 yürüyüş ve trafik yolları, 354 m2 iki katlı 10 kişilik Konuk evi, 50, 100 ve 300 kişilik toplantı salonları, 60m2 Canik Belediyesi tanıtım ofisi, sosyal tesisler içerisinde 500 m2 kapalı düğün salonu ve 34.000 m2 ormanlık alanı ile birlikte tüm halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir.

Karadeniz’ in en büyük tesisi olma özelliğini elinde bulunduran meşe kültür tesisleri;  yemyeşil ağaçların arasında, deniz manzarasıyla, aynı zamanda yenilenen dekorasyonu, genişletilmiş menüsüyle ve nezih ortamıyla kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen konuklarını dört mevsim ağırlamaya devam ediyor.
9 yıldır restaurantımız 450 kişi kapasitesiyle Samsun’ un en gözde mekanlarından biri olarak Türk mutfağının seçkin lezzetlerini kendine özgü atmosferi ile sunmaya devam ediyor. Aynı zamanda 300 kişi kapasitesi bulunan cafemizde nargile ve semaver keyfi de yaşatılmaktadır.

canik-mese-tesisleri

Tesisimizde sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri, seminerler, düğün, nişan, kokteyl, mezuniyet geceleri vb. her türlü organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz değişik mekanlar bulunmaktadır. Açıldığı günden bu güne yerli ve yabancı birçok seçkin konuğu ağırlayan meşe kültür tesisleri 08.30-23.30 saatleri arasında romantik zamanların, samimi sohbetlerin ve önemli iş toplantılarının vazgeçilmez mekanı…..

canik-mese-tesisleri-2

Samsun’ un huzura açılan kapısı Meşe Kültür Tesisleri, modern dekorasyonuyla restaurantı, hemen karşı tarafta Samsun ve deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz cafesiyle her kesimden insana ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Tecrübeli mutfak ekibi ve hizmet kadrosuyla şehrin yoğun temposundan kopup sakin bir ortamda yemek yemek isteyen ve ayrıca otopark sorunu olmayan restaurantımızın nezih ortamına tüm misafirlerimizi beklemekteyiz.

Ailece hoş vakit geçirebileceğiniz hem de benzersiz lezzetleri tatma fırsatı bulacağınız restaurantımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

İşletme Adı  Samsun Meşe Tesisleri
Telefon  (0362) 228 12 40 / 228 18 62
Faks  (0362) –
Adres
 Toptepe Mahallesi
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Canik
Web Adres

 www.canikmesetesisleri.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.