Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Kuaför Hatice Savuk

06 Mart 2016 Pazar, 16:56

Samsun Kuaför Hatice Savuk 2009 yılından bu yana bu sektörün içinde müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Tam anlamıyla mesleğine aşık işini sevgiyle yapan Kuaför Hatice Savuk küçük bir salonda büyük bir hizmet vermenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyor.. “Samsun hanımları bakımına çok önem vermektedir” diyen Hatice Savuk salonunda verdiği hizmette gerçekten kaliteyi, titizlik ve hijyeni en ön planda tutmaktadır.

Kuaför Hatice Savuk “Verdiğimiz hizmette bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir” sloganıyla Samsun ve bir çok il ve ilçelerden kendilerine ulaşan müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Yapmış oldukları saç yapımları, boya yapımları, kesim, kaş tasarımı, porselen makyaj, kalıcı makyaj, kalıcı kaş, 3D kıl tekniği, microblading, kalıcı fön, gelin başı, nişan başı gibi bir kuaförde olaması gereken tüm bakımları sıcak, samimi ve içten hizmetiyle siz değerli müşterilerine sunuyor.

Kuaför Hatice Savuk “Herşeyden önce güven çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize kullandığımız ürünlerimizin kaliteli olmasına da çok dikkat ediyoruz. Gerçekten küçük bir yerde kaliteli büyük bir hizmet vermekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekürlerimizi sunuyorum ve son olarak diyorum ki ; Güzellik, güzelliğinize güzellik katan Kuaförünüzün Sihirli ellerindedir..” diyerek siz değerli müşterilerini davet ediyor.

kuafor-hatice-savuk-2

Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarası ve iletişim bilgilerinden Kuaför Hatice Savuk‘a ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güzellikle kalın..

İşyeri Adı
 Saç Tasarım Merkezi Kuaför Hatice Savuk
Telefon  (0362) 233 51 97
Faks  –
Adres
 100. Yıl Bulvarı Adalet Mh. Eski Doğum Evi Yanı Dilek Apt. No: 236
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  –

kuafor-hatice-savuk-3

kuafor-hatice-savuk-6

kuafor-hatice-savuk-7

kuafor-hatice-savuk-8

kuafor-hatice-savuk-11

kuafor-hatice-savuk-10

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.