Samsun Kaptan Kuyumcu

30 Ekim 2011 Pazar, 17:18

Samsun Kaptan Kuyumcu Temmuz 1996 tarihinde Karadenizin incisi güzel Samsun’umuzda Kaptan Döviz – Kuyumculuk A.Ş. olarak hizmete başladı. Cumhuriyet Meydanında zengin çeşiti, yer mekan genişliği ile kaliteli bir ortamda her kesimden müşteri grubuna hizmet veren şirketimiz, tecrübeli deneyimli güleryüzlü personeliyle hizmet vermeye devam ediyor.

Zaman çok hızlı akıp gidiyor.Beraberinde çok şeyleride değiştiriyor. Bu nedenle zaman değişirken daima önde olmamız gerekiyor. Bunun içinde müşteriye değer vermek,onları kazanmak ve en önemlisi kazanılan müşteriyi elinde tutmak ihtiyaçlarına cevap vermek en büyük kazanç ve ayakta kalmanın markalaşmanın en önemli unsurudur. İnsanları mutlu etmek bize mutlu olamayı kazandırır. Mutlu etmeyi bilmeyen mutlu olmayı da bilemez.

Yüzyıllar kayıp gittikce beraberinde doğan kargaşayı kontrol edebilmek için,işletmelerin artık yeni çağın gereksinimlerine uygun olarak her alanda iyileştirme yapmaları, diğer bir değişle dünü mükemmel yapmaları yetmeyecektir. Bunların her bütününde kollektif çalışma ile ileriye yatırım yapmakla sağlanacaktır. Biz çağı yakalama hedefinde değil çağı değiştirme hedefindeyiz.

Ne yazıkki hiç kimsenin daha önce bulunmadığı bir yöne doğru gidiyoruz. İhtiyaç olan asıl şey,yeni yaklaşımlardır, yeni süreçlerdir, iş yapmanın yeni yöntemleridir. Bunları başarmak içinde yeni fikirlere ihtiyaç var.Buda sadece yeterli değil çünkü asıl onu hayata geçirecek güç siz değerli müşterilerimizle mümkün olacaktır..

Değişim için işletmemizin her birimini kapsayacak etkili stratejilere, doymak bilmeyen öğrenme açlığına, çarpıcı düşünceye, ileri görüşlülüğe ve uygulamalara ihtiyacımız var. Ve bütün bunları gerçekleştirecek olan o müthiş insanlara İnsan kaynağımız, geleceğe hazır olmamız için en önemli sermayemizdir. Her düşünceye her fikre açığız.

İşletme Adı  Samsun Kaptan Kuyumcu
Telefon  (0362) 431 03 72
Faks  (0362) 435 13 63
Adres
 Kale Mahallesi Kaptanağa Caddesi No:22
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres
 http://www.kaptankuyumcu.com/

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife