Samsun İlkadım Mobilya

samsun-ilkadim-mobilya

Firmamız, 1979 yılında adım attığı mobilya sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Samsun’da “değişimin adı” dendiğinde akla gelen mağazalarımız, sloganına uyumlu olarak hep yeni ürünleri sunmaktadır. Özgün tasarımların buluşma noktası olan kuruluşumuz siz özel müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Mantalitemizi, günün gerektirdiklerini ve geleceğin ihtiyaçlarını bilip ona göre hareket etmek olarak belirlemekteyiz.Firmamız bu doğrultuda sektörümüzün liderlerinden olan SERAY MOBİLYA samsun bayiliğiylede bir adım daha öne çıkmıştır.

Müşteri memnuniyetini olmazsa olmazı kabul eden firmamız, yenilikçi geleneğini gelecek yıllarda da devam ettirme kararlılığındadır. Güler yüzlü, eğitimli, deneyimli personelimiz ve konusunda uzmanlaşmış teknik kadromuzla Samsun’daki showroomlarımızda siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

İşletme Adı  Samsun İlkadım Mobilya
Telefon  (0362) 431 55 00
Faks  (0362) 432 40 00
Adres  Kale Mah. Sakarya Cad. No:4-6
İl  Samsun
İlçe  Samsun / İlkadım
Web Adres  http://www.ilkadimmobilya.com/


Yazının Toplam Okunma Sayısı : 367
Yazının Bugün İçin Okunma Sayısı : 1


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by SamsunLife