Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Grand Atakum Hotel

13 Ağustos 2011 Cumartesi, 02:50

Samsun Grand Atakum Hotel; Beklentilerinizin siz söylemeden karşılık bulduğu, ayrıcalıkların ve farklılıkların Samsun’daki yeni adresi. Sunduğumuz farklı konaklama alternatifleriyle, alışılmış çizgilerin ötesinde, gelişimci ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, doğaya duyarlı, estetik yaklaşımlarla değer kattığımız mekanlarımızda her detay sizin konfor ve memnuniyetinizi sağlamak için tasarlandı.

Misafirlerimizin memnuniyeti için benimsediğimiz temel ve etik ilkelerimiz, hizmetlerimizdeki kaliteyi sürekli geliştiren anlayışımız, sunduğumuz olanaklar ile,

Samsun Grand Atakum Hotel prestijli bir şehir otelinden çok daha fazlası. Samsun Otelleri arasında fiyat ve kalitesi ile ön planda olan Grand Atakum Hotel; Karadeniz’in incisi Samsun’da sizin kalbinizde yer etmek için kapılarını açtı. HOŞGELDİNİZ.

30 Standart, 13 Executive, 18 Corner ve 2 Executive Suit odamız, 3 toplantı salonumuz, damağınızda unutulmayacak tatlarla sizi uğurlayacak Harmonia Restoran’ımız, geçmişten bugüne efsaneleşmiş Pizza Piccolina Cafe’miz, muhteşem deniz manzaramız, sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için çabalayan uzman kadromuz ile size unutamayacağınız bir deneyim sunuyoruz.

Otel Adı  Grand Atakum Hotel
Telefon  (0362) 439 0 555
Faks  (0362) 439 35 95
Adres
 Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No:183
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Atakum
Web Adres  http://www.grandatakumhotel.com/

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir