Samsun Gezilecek Yerler

Samsun Fendy Home Style

25 Ekim 2014 Cumartesi, 13:27

Samsun Fendy Home Style ; Efendioğlu Halıcılık firmasının temeli 1965’li yıllarda Vezirköprü ilçesinde Mahmut Bulut tarafından atılmıştır.

Firma 1985’li yıllara kadar kırtasiyecilikten gazete bayiliğine kadar çeşitli meslek dallarında faaliyet göstermiş, Seyit BULUT‘un ticarete aktif atılamasıyla muşamba halıfleks ve halı çeşitlerine girilerek bu alanda büyüme sağlanmıştır.

Bu gelişme neticesinde 1995 yılında duvardan duvara halı toptan dağıtım hizmetine başlanmıştır. 1999 yılında merinos halı bölge bayiliği alınmasıyla Samsun‘a depo açılmış, aradan geçen süre zarfında mobilya ve ev tekstiline kadar birçok kategoride ürün gamını genişletmiştir.

Halıda; Fendy Home Style, İmperial, Elsan Bayilikleri,

Ev Tekstilinde, Taç Kristal, Gökay, Beğenal, Banyolin, Dainty Home, Güzide, Karçiçeği, Dormina ve Mink bayilikleri bulunmaktadır.

Samsun’da 4525 m2 kapalı alanda kurulu olan mağazamızda hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz bölgede, Samsun, Sinop, Kastamonu, Amasya, Tokat, Çorum, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt, Sivas, Yozgat il ve ilçelerini pazarlama elemanlarımız tarafından periyodik olarak ziyaret edilmekte ve alınan siparişler geçikme olmadan yerinde teslim edilmektedir.

 

1999 yılından itibaren ulusal marka halılarının bölge distribitörlüğünü yapan firmamız, 2010 yılının 2. yarısından itibaren FENDY HOME STYLE markası adı altında kendi ürünlerini üretmeye başlamıştır.

Kısa süre içerisinde bölgede FENDY HOME STYLE adı altında üretilen ürünlerimiz pazarda oldukça olumlu tepkilerle karşılanmış, tüketicelere ulaşmak üzere tezgahlarda yerini almıştır.

Gücünü bayilerinden alan markamız en kısa zamanda pazarda önemli bir konuma gelecektir.

Şirketimizin temel prensibi karşılıklı güven, iyi hizmet ve kalitedir.

İşletme Adı  Samsun Fendy Home Style
Telefon  (0362) 266 40 87
Faks  (0362) 266 93 97
Adres
 Kirazlık Mahallesi Atatürk Bulvarı Bölge Trafik Yanı No:161
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Kutlukent
Web Adres  http://www.fendy.com.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife