Ortopol Kemik Hastalıkları Hastanesi

28 Temmuz 2011 Perşembe, 00:18

Ortopol Kemik Hastalıkları Hastanesi, 2005 yılında Samsun’un en merkezi yeri olan Cumhuriyet Meydan’ında 6 girişimci Ortopedi ve Travmotoloji Uzman doktor tarafından kurulup faaliyete geçirilmiştir.

Bölgede ve Türkiye’de özel teşebbüs olarak benzeri olmayan ORTOPOL Kemik Hastalıkları, 2500m2 kapalı alanda 2 tam donanımlı ameliyathane ve ve 15 yatağı ile Samsun, Karadeniz Bölgesi ve tüm Türkiye’den gelen hastalarına kemik ve eklem hastalıkları konusunda teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Yıllık ortalama 30000 ayaktan hastaya hizmet verilen hastanede yıllık ortalama 1500 ameliyat yapılmaktadır.hastanede spor yaralanmaları, travmaya bağlı kırık ve çıkıklar, kırık sekelleri, diz, kalça ve omuz eklemlerinde kireçlenmeye bağlı hastalıklarda protez cerrahisi, artroskopik cerrahi girişimler, doğuştan kas iskelet sistemi hastalıklarına (doğuştan kalça çıkığı, çarpık ayak vb.) yönelik cerrahi ve manipülatif tedaviler yapılmaktadır. Tek kişilik odalarda 5 yıldızlı otel konforu ile verilen tedaviler deneyimli sağlık personeli ile çağın gereklerine göre desteklenmektedir.

ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme aşamasında olan Ortopol Kemik Hastalıkları, kaliteli ve çağın gereklerine göre modern tıp hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Hasta memnuniyetini ön plana alarak giderek artan yurtiçi hasta potansiyeli ile ORTOPOL Kemik Hastalıkları, 100 yataklı yeni hastanesinin proje aşamasını tamamlayarak 2008 yılı içerisinde bölgede ve Türkiye’de kemik hastalıkları alanında tek olacak olan bu yatırımına start verecektir. Yeni hastane projesi ile ORTOPOL, yurt içinde hizmetlerini artırarak devam ederken yurt dışına sağlık ihracatı hedeflemek olup, bu amaçla Avrupa’nın önde gelen sigorta şirketleri ile anlaşma ön protokollerinei imzalama aşamasına gelmiştir.

Hastane Adı  Ortopol Kemik Hastalıkları Hastanesi
Telefon  (0362) 433 11 84 / 433 11 85
Faks  (0362) 433 11 86
Adres  Kale Mah. Bestaş İş Hanı No:2 Cumhuriyet Meydanı
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Merkez
Web Adres  http://www.ortopol.com.tr/

Yorum

  1. İbrahim çeleğen

    8 Ağustos 2018 at 19:22

    Telefon numarasından ulaşamıyorum hastanenize kemik iligi hastası kardeşim var onla ilgili bilgi alacaktım yardımcı olabilme imkanınız var mı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife