Son Dakika
14 Aralık 2017 Perşembe
Samsun Gezilecek Yerler

Lovelet Outlet’te Çalgı Çengi İkimiz Film Galası

22 Ocak 2017 Pazar, 19:12

Lovelet Outlet’te Çalgı Çengi İkimiz Film Galası

“Çalgı Çengi İkimiz” filminin Samsun Galası, Lovelet Outlet Cinejoy sinemasında filmin başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın katılımıyla yapıldı.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı “Çalgı Çengi İkimiz” filmine gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getiren sempatik ikili filmin üçüncüsünü de çekmeyi düşündüklerini söyledi.

Hayranları Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile hem sohbet etme imkanı buldu hem de doyasıya selfie çekindi. Samsun’a ilk defa geldiklerini söyleyen Ahmet Kural Samsun halkının filmlerine yoğun ilgi gösterdiklerini ve bu sebepten dolayı gala olarak Samsun Lovelet Cinejoy Sinemalarını tercih ettiklerini dile getirdi.

Çocukların Sevgilisi Elifin Düşleri Müzikali

Lovelet Outlet’te Hafta Sonu Trt Çocuğun sevilen çizgi filmi “Elif’in Düşleri” Müzikali gerçekleştirildi. Hayal dünyasında meyve-sebzelerle konuşup, onlarla oyunlar oynayarak çocukların meyve-sebzeleri tanıyıp faydalarını eğlenerek öğrenmelerini sağlayan “Elif’in Düşleri” isimli çizgi film, özel dekoru ve sevimli arkadaşı püsküllü ile profesyonel sahne gösterisi, üç ayrı seans ile Miniklere unutulmaz bir eğlence yaşattı.

Karadeniz’in en büyük Outlet Alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir