Samsun Gezilecek Yerler

Kötü Görünen Diş Etinden Kurtulun..

03 Ocak 2017 Salı, 08:15

Gülerken görünen diş etlerinden rahatsız olanlar için çözüm çok basit..

Gülümserken dişi eti görünenler bu durumdan rahatsız olabiliyorlar.  Gülümserken, konuşurken ya da ağız açıldığında görülen diş etleri kişiyi oldukça rahatsız ediyor. Bu durum yüzünden gülmekten çekinen, gülerken eli ile ağzını kapayanlar ya da hiç gülmemeyi tercih edenler çözümü burada bulabilecekler.

Gülümseyerek çekilen fotoğraflarınıza tekrar baktığınızda siz de fazlasıyla görünen bu diş etlerinden rahatsız olacaksınız. Estetik olarak da hoş durmayan bu durumun çözümünü uzman doktorlar açıklıyor. Doktorlar diş estetiği olarak hastaların sadece beyazlatma tedavisini yaptırmak istediklerini fakat gülüşlerin sadece bununla düzelmeyeceğini belirtti.

Gülüşlerin estetik bir görünüme kavuşması için pek çok ayrı işlem vardır. Fazla görünen diş etlerinin çekilmesi tedavisine  pembe estetik deniyor. Küçük dişlerin estetik durmadığı biliniyor , güzel görünen uzun dişer için pembe estetik ile diş etleri çekilebiliyor. Diş etlerinin çekilmesiyle dişler daha uzun ve daha iri durarak estetik bir görünüm elde etmiş oluyor. Dişlerinin bazıları kısa bazıları uzun olanlar için bu pembe estetik tedavinin görülmesi daha çok önem arz ediyor.

Fazlaca görünen diş etleri pembe estetik yöntemi ile 15, 20 dakikada tedavi edilebiliyor. Özel lazer ya da elektro cerrahi yöntem ile kötü görünen diş etlerini yukarı doğru çektirmek mümkün. Doktorlar bu yöntemin ağrısız ve kolay olduğunu belirtiyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife