Samsun Gezilecek Yerler

Erhan Usta Açıkladı

19 Ocak 2019 Cumartesi, 14:45

MHP’den ihraç edilmesiyle gündemden düşmeyen Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti de dahil, çok sayıda, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması yönünde teklif geldiğini belirterek, “O talebe kayıtsız kalamam. Teklifleri değerlendiriyorum” dedi.

MHP’den ihraç edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta, “Bunu hak etmedim. Ülkücülerin hukukunu korumaya çalıştım” dedi.

Erhan Usta, ‘Samsun Büyükşehir Başkanı Aday Teklifini Değerlendiriyorum’MHP’den ihraç edilmesiyle gündemden düşmeyen Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti de dahil, çok sayıda, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması yönünde teklif geldiğini belirterek, “O talebe kayıtsız kalamam. Teklifleri değerlendiriyorum” dedi.

MHP’den ihraç edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta, “Bunu hak etmedim. Ülkücülerin hukukunu korumaya çalıştım” dedi.

MHP’YE KIRGINIM

Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Saymaz’a konuşanErhan Usta, “EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) meselesini Devlet Bey’e danışmadım. Fakat bizim seçim beyannamemizde ifade ettiğimiz bir konudur. Üç sloganımızdan birisiydi. İlkeli siyasetten bahsediyorsak böyle olması kaçınılmazdı. İYİ Parti’nin önergesine destek verdiğimiz için oldu sanki. 29 Aralık’ta AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, TV programında bizi küçümseyen ifadeler kullandı. 31’inde beyanat verdim. Kırgın olmamak mümkün mü?” diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİR TEKLİFLERİNİ DEĞERLENDİRİYORUM

Samsun Milletvekili Usta, İYİ Parti de dahil, çok sayıda çevrenin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması yönünde teklif getirdiğini de belirterek, “O talebe kayıtsız kalamam. Teklifleri değerlendiriyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.