Samsun Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

27 Temmuz 2011 Çarşamba, 23:45

Samsun Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Aralık 2005 tarihinde hizmete açılmıştır.

Kurumumuz 7 katlı olup 1300 metrekare üzerine kuruludur. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uyguladığı tedavilerle bölgesinde öncü bir sağlık kuruluşu olmuştur. Her türlü yeniliği anında takip eden, hasta odaklı hizmet veren, hasta haklarını gözeten bir tedavi anlayışına sahiptir.

Samsun Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Rehabilitasyon konusunda özellikle nörolojik, spastik, ortopedik ve sporcu rehabilitasyonları konusunda üstün bir başarıya sahiptir.

Alanında söz sahibi olan bir hekim kadrosuyla çalışmaktadır. Her bir hastaya en az 20 dakika muayene süresi ayıran ve her bir doktor için günlük 25 hastadan fazla bakmayan etik kurallara son derece saygılı bir tedavi merkezidir.

Fizik tedavi alanında başta bel okulu, egzersiz salonu, ağrı kontrolü, gibi birçok konuda hastalara ve ailelerine destekleyici hizmetler sunmaktadır.
Obezite ve diyet polikliniğimizde teknolojinin en son imkânlarından faydalanarak hastalarımızın daha sağlıklı yaşaması adına gayret göstermektedir ve bu alanda kurumumuz çok ciddi başarılar elde etmiştir.

Hasta odaklı hizmetlerimiz arasında hastalarımızın evinden alınıp tekrar evine bırakılmasının yanında etkin ve hızlı tedavi yöntemlerine sahip olan kurumumuz birçok kuruluşa örnek teşkil etmektedir.

Fizik Tedavi sürelerini en az 1 saat uygulayarak hastanın tedavisinden çalmayan hasta memnuniyetini en yüksek noktada tutan bir anlayış ile çalışmaktadır.
2007 yılında başlatılan Samsun Büyükşehir belediyesi ile beraber ortaklaşa yürüttüğümüz bünyesinde doktor, hemşire, psikolog, diyet ve beslenme uzmanı, sosyolog ve sertifikalı yaşlı bakım elemanları ile bakıma muhtaç yaşlı hastalara evlerinde profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yaşlılarımıza psikolojik destek hizmetleri, genel sağlık hizmetleri, ev temizliği ve kişisel bakım hizmetlerini sabır, sevgi ve şefkatle yürütmekteyiz. Tüm Kamu Sigortalıları, SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Memur, Özel sigortalar, Bankalar ve diğer tüm hastalara hizmet vermektedir

Hastane Adı  Samsun Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon  (0362) 233 45 00
Faks  (0362) 230 12 11
Adres  Cumhuriyet Caddesi No:168
İl  Samsun
İlçe  Samsun / Merkez
Web Adres  http://www.akademifizik.com.tr

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki Alanı Doğru Bir Şekilde Doldurunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Samsun Haber Tasarım ve Programlama: SamsunLife